Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen babaápolási dolgokat...

Milyen babaápolási dolgokat kell megvásárolnom még a születés előtt?

Figyelt kérdés
Vannak dolgok amit az orvos ír fel, de mik azok,amiket nekem kell meg vennem külön?
2010. jún. 19. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
14%

popsikenőcs pelenkázáshoz meg ilyen törlőbigyusz se árt, h legyen mivel kitörölni a szaros fenekét:P

fürdőzéshez babatusfürdő.

2010. jún. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2010. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a kezdet kezdetén irt fel popsikrémet,fürdőkrémet a doki,lázcsillapitó kupot. Ennek kell csak otthon lennie. Sztem nem kell neki külön babatusfürdő. A popsitörlő az kell:) Esetleg később majd kelhet A vitamin olaj(receptes),Konakion(K vit receptes) Meg Vigantol csepp(D vitamin receptes ez is)

Más igy hirtelen sztem nem kell nekik:) (NEkünk azt mondta a doki néni hogy 6hetes korukig ne használjunk ilyen Johnsson meg neves dolgokat csak a Naturlandos gyógyszertárit. Mi csak azt használtuk mégis érzékeny lett a bőre a Neogranormonra)

2010. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és kellett még NAturlandos hintőpor köldökre(de van aki alkohollal kenegeti)Szerintem mindkettő jó erre a célra.(Utolsó voltam.)
2010. jún. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nagyon jó az a lista, ami a linken van!


szerintem ami tényleg nagyon fontos a doki receptjein kívül, az a sok-sok cseh tetrapelenka, a textilpelenkás fürdőlepedő (nekünk amíg kicsi volt az nagyon bevált, mert szépen felitatta a kicsi bőréről a fürdés utáni vizet, és puha is volt + könnyű), pelenka természetesen, fürdőkád, lázmérő (popsis), sudocream - biztos,ami biztos, vízhőmérő, kicsi, könnyű pléd takarónak


amúgy ne izgulj, szerintem a dolgok 99%-a megvásárolható utólag is ;)

2010. jún. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kezdetben csak a gyermekorvos által felírt tisztálkodószereket, ápolószereket használd a kisbabán. Ezeken kívül még steril vattára vagy fültisztító pálcikára lesz szükséged a köldökcsonk illetve a hajlatok tisztításához.

Továbbá ugye pelenka és popsitörlő kendő. Popsitörlő kendőből érdemes a sensitive-t venni.


Szerintem az elején ennyi, de később lehet hogy tényleg jobb a sudocream.

2010. jún. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Minden jót kívánok nektek!
2010. jún. 20. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!