Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha még nem voltam nőgyógyászná...

Ha még nem voltam nőgyógyásznál (de már tudom hogy terhes vagyok), mehetek védőnőhöz? Vagy várjam meg hogy az orvos megerősítse a terhességet.

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

igen várd meg.védőnőhöz a nődokis papirral kell menni.

a teszttel nem mehetsz dokihoz,az sajna hamis is lehet,többek közt ezért.

2011. aug. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem, csak az a baj, hogy 29-ére van időpontom, de sajnos olyan a munkahelyem, hogy nehéz fizikai munkát kell végeznem, írassam ki magam a háziorvossal addig? vagy mit tegyek? mindenki azt mondja, ahogy érzem, ahogy birom, én birom, de nembiztos, hogy nem megy el a baba, azt meg nem akarom, hogy elmenjen :(
2011. aug. 15. 17:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
igaza van az elsőnek, előbb dokihoz kell menni, ő fog egy papírt adni, hogy terhes vagy. Ezzel elmész a védőnőhöz és adja a kis könyvet!
2011. aug. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
a háziorvos is csak ugy tud kiirni h terhesség miatt,ha van papirod rola.
2011. aug. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
húúúú értem, akkor marad az idegesség és próbálom kímélni magam, nem akarom, hogy azt higgyétek, hogy nem akarok dolgozni vagy lusta vagyok, erről szó sincs, csak féltem a pici egészségét
2011. aug. 15. 17:52
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
menj sztk-ba,ott fogadnak azonnal.
2011. aug. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oda kértem időpontot, először szept.7 re akartak, aztán mondtam, hogy nem nem, az nekem nagyon későn van, és így lett aug. 29.
2011. aug. 15. 18:11
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi :)

Amikor megtudtam, hogy terhes vagyok, munkahelyről fehívtam a háziorvost. Nálunk veszélyes anyagok is vannak, meg nehezeket is kell pakolni, ő meg csak annyit kérdezett: pozitív teszt van? Mondtam, hogy igen, aztán mondta, hogy rendben, akkor kiír, s majd úgy is megyek hozzá mindenféle vizsgálatok miatt, ráérnek a papírok akkor is.

Ne stresszelj, mondd el a háziorvosodnak. Én sem dolgozom már lassan 1 hónapja és nem lustaságból... :)

2011. aug. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az lesz, mert már megőrülök, nem is tudom, hogy mit tegyek, maradjak még vagy menjek, de a babám fontosabb, ezen nem is kell hogy gondolkodjak, köszi a válaszokat :)
2011. aug. 16. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!