Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rossz anya lennék? Más is...

Rossz anya lennék? Más is érzett így?

Figyelt kérdés
Második gyermekünket várjuk, akit terveztünk és nagyon akartunk.Mégis egyre többször előjön bennem a félelem mi lesz ha nem fogom tudni úgy szeretni mint az elsőt?Biztos hogy jó ötlet volt még egy baba?
2011. aug. 15. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is a másodikat várom és állandóan ilyenek járnak a fejemben.Egyszer sajnálom a nagyot,hogy biztos nem tudok majd vele annyit foglalkozni,aztán meg alig várom a kicsit.Várom már hogy itt legyen és alakuljanak a dolgok.
2011. aug. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem jutott még eszembe, hogy nem fogom úgy szeretni mint a nagyot. Szerintem őt is imádni fogom és a tesó is egymást és nagyon jó lesz!
2011. aug. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A másodiknál nekem is járt ilyen a bukómban,de erre van egy nagyon jó módszer! "miket gondolok?! Tiszta hülye vagyok,hát persze,hogy ugyan úgy fogom szeretni! Hát persze,hogy 2 gyerkőccel is szuper lesz az élet!"


Nem muszáj ilyeneket beszélni,elég lesz,ha megpillantjátok azt a csöpp kis emberkét ...



Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!!ű



Üdv:2gyerkőcös,36 hkm.

2011. aug. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan így vannak, én is így lennék, meg már mostanában is gondolkodtam ilyeneken, mi lesz ha szülök egy másik kicsit, és nem tudom annyira szeretni, mint a lányomat.

Bizakodom, h nem fogom megkülönböztetni a gyerekeimet mint minket anyukám annak idején , de most is. Amit a tesóm vesz, bármilyen gagyi,az a vitrinben van,amit tőlem kap, az valahol elrakva a szekrény mélyén, vagy vissza akarja adni...:(

Lehet, h bennem mondjuk ez játszi közre.

2011. aug. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mikor még csak a kislányom volt meg, biztos voltam benne, hogy soha senkit nem fogok ennyire szeretni, ahogy őt szeretem. Emlékszem, szülés előtti napon, mielőtt be kellett mennem, sírva fakadtam, hogy most itt kell hagyjam az imádott kislányomat, hogy megszüljem azt a kis "idegent". (Máig szégyellem, de tényleg ezt gondoltam.) Aztán megszületett a kisfiam, és ugyanúgy beleszerettem. Most már 3 gyerekes anyuka vagyok, mindhármat egyformán szeretem, igyekszem mindegyikkel ugyanannyit foglalkozni és nem tudnék köztük különbséget tenni. Mindhármat másért szeretem, de ugyanolyan erősen. Remélem, ez megnyugtat. Boldog babavárást!
2011. aug. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2 év van a lányaink közt. Amikor megszületett a 2. lányunk,akkor otthon egy megállapítást tettem: az egyiket azért szeretem,Aki,a másikat azért,Ami. Ezzel Te is így leszel az elején. Később,mikor már nagyobb,akkor meg (ahogy az előttem szóló írta) mind a kettőt máshogy,de egyformán nagyon fogod szeretni,sőt,IMÁDNI! :-D



Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!!


Üdv:2és 4 éves lányok anyukája

2011. aug. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!