Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy NEM MUTATJA A...

Létezik, hogy NEM MUTATJA A TESZT KI A BABÁT, CSAK AZ ORVOS LÁTJA MÁR ULTRAHANGON? Ki járt hasonló cipőben? Honnan tudtad, hogy a baba miatt késik?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 06:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Létezik.... ugyan nekem 12éve volt,de rosszul voltam,folyamatosan hánytam,nem is jött meg(de akkoriban mindig késett)csináltam tesztet és negatív lett.Rá 3napra kellett mennem uh-ára,mert volt egy nagy cisztám és azt akarta megnézni a doki,hogy nagyobb lett vagy eltűnt.

Erre a ciszta eltűnt,és helyette 8hetes terhes voltam....

Te veled mi történt?

2011. máj. 31. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A teszt negativ lett, de az orvos vizsgalat soran a mehem alapjan mar mondta, hogy baba lesz nagy valoszinuseggel
2011. máj. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

sziasztok!

Ma kellett vizeletet leadnom a laborban délután megyek vissza a dokihoz azt mondta mindenképpen meg fog nézni ultrahangon.Csütörtökön voltam nála,de csak kézzel vizsgált meg.Clostyt kaptam ebben a hónapban,elvileg volt tüszőrepedésem is.Ma reggel teszteltem egyet a Lilível,de negatív lett,most a második vizeletemből is teszteltem egyet az halvány de jól kivehető pozitív...de nagyon nem örülök,mert az első pisim lett leadva..szerintem a laborban is negatív lesz majd:(((

2011. máj. 31. 09:20
 4/9 A kérdező kommentje:
5-6napja késik körülbelül nem tudom pontosan:(
2011. máj. 31. 09:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Első vagyok:) nem biztos,hogy a laborba is nega lesz,szerintem ott érzékeny teszt van :) szurkolok :)

Majd írd meg

2011. máj. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
sziasztok.Voltam orvosnál(sztk),de mivel negatív lett a laboros tesztem,meg sem vizsgált..felírta a norcolutot és ennyi...hiába kértem hogy nézzen meg uh-on.....vettem hazafelé egy qupido tesztet az halvány pozitív lett.Most mit tegyek?Beszedjem,vagy várjak,vagy mit csináljak??
2011. máj. 31. 16:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem várj pár napot,ha valóban pozitív a teszt,erősödni fog!! És akkor tesztel mehetsz a dokihoz.

Üdv

2011. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne szedd be,teszt pár nap múlva,aztán keress egy normálisabb orvost,Szorítok,majd jelentkezz.
2011. jún. 1. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én is így gondolom.Köszönöm:)
2011. jún. 1. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!