Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes kismama vagyok ki...

23 hetes kismama vagyok ki tud jó szülésznőt ajánlani Nyíregyházán?

Figyelt kérdés
Fogadott orvosam van ,de valószínű szülésnél nem ő lesz velem mert augusztus 10-re vagyok kiírva és pont akkor kapta meg a doki a 3 hát nyáriszabiját, megbeszéltem vele és mondta, hogy tud egy jó kollegát ajánlani maga helyett a szülésre, de én ettől nem vagyok nyugott ezért szertnék egy szülésznőt fogadni, de nem ismerek egyet se:)
2009. ápr. 14. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Konkrétan én sem ismerek egyet sem,de Fábián doki szülésznőjét nagyon dicsérik,Marikát.Sajnos első nevét nem tudom.

Kórházban utána érdeklődhetsz!!

Ki a dokid?

2009. ápr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utánna fogok nézni, Karászi Gyula a dokim, de úgy néz ki ő pont szabin lesz augusztba, ezért most eléggé beparáztam, mert eddig abba a hitbe voltam, hogy ő ott lesz, hiszen első perctől kezdve hozzá járok, de majd valakit ajánl maga helyett:)
2009. ápr. 14. 16:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Kazai Andrea szülésznő,én is vele szülök.

kórházban megtalálod!!

2009. máj. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!