Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol találok kismama ruha...

Monqa kérdése:

Hol találok kismama ruha turkálot Nyíregyházán?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Panka Lina bababolt, és a Búzatéren is van egy használt babaruha és kismama turi. A Panka Lina Bababoltra a neten is rá tudsz keresni. Sajnos a pontos címüket nem tudom.
2010. jún. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A Búza téren merre?
2010. jún. 11. 10:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Panka Lina bolt a Kossuth utcai 14 emeletes mögött van a pizzás mellett, a Buza téren szerintem az egyik gomba épületben van a gyros-ostól visszább. Ha őszre nadrágot, felsőt keresel szívesen tudok felajánlali.
2010. jún. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

sziasztok.


A BÚza téren a Coop ABC-vel szemben van a baba-kismama bolt, mondhatni pont a zebrával szemben. jó ráon vannak ott dolgok. De volt hogy pl. farmer kismamanadrágot láttam a Product helyén nyílt turisban is, csak sajna rám kicsi volt. de a sétáló utcai kinai boltban (otp-vels zemben) is vannak álíltólag kismamanadrágok, illetve a Centrum helyén lévő Kínaiban is láttam farmergatyókat.

én nagyobb méretü nadrágokból vettem ki a vastag gumírozásokat, illetve varrattam rá betétet.


esetleg szétnézhetsz a teszveszen vagy a vaterán is, én is rendeltem már így használtam kantáros nyéri anyagu kismamagatyót mindössze 1500Ft-ért.

2010. jún. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!
2010. jún. 12. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!