Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorégés! Nagyon kínoz!...

Gyomorégés! Nagyon kínoz! Valami tipp?

Figyelt kérdés
Már nem tudom hanyadik dobozzal vettem de már ez nem állapot. Annyira ég a gyomrom és jön fel a sav hogy már alig tudok enni is. Ezt a renniet(borsmenta) szedem. Ebből max mennyit lehet 1 nap bevenni. Mert már ma is bevettem vagy 10 et de nem sokáig használ. Remélem ez nem árt a babának.Valami mást tudnátok ajánlani? A salvus víz,szódabikarbóna meg hasonlók azt nem tudom meginni nagyon rossz íze van kihánytam tegnap mikor egy kortyot próbáltam inni.:( 33hetes kismama
2011. aug. 16. 22:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
citromos víz és háztartási keksz váltva használt
2011. aug. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hideg tej. Ez volt az egyetlen ami segitett nalam. En aludni nem tudtam sose emiatt, ugyhogy az ejszaka kozepen botorkaltam ki a konyhaba :) De tenyleg bejott!
2011. aug. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
a szodabikarbónát semmi kép nem javasolnám elég brutálisan tönkre vágja a gyomrot ,kérdezd meg a védönödet hogy mit ajál és miből mennyit én is szedtem renniet nem sokat használt egy ideig óráig használt aztán kezdődőtt minden előröl .
2011. aug. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!