Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes terhes vagyok. A...

14 hetes terhes vagyok. A hétvégén együtt voltunk a férjemmel. Tegnap óta barna folyásom van. A doki megnyugtatott, de meddig tart?

Figyelt kérdés

Ma már érdeklődtem a terhesség alatt előforduló szex utáni barna folyásról. Köszi a válaszokat.

Mennyi ideig tart ez a folyás? Nektek is fájt a hasatok közben?

Igaz hogy tegnap kezdődött,de érdekelne hogy kb. mennyi ideig tart?


2008. márc. 5. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is volt,de még az elején(5hét).Én is megijedtem,de sokat pihentem és azóta sem fordult elő.

Nem tudom,ez segitett-e.De ha a doki is azt mondta,hogy nyugi,akkor szerintem semmi gond.Csak óvatosabb...:)


13hetes kismama

2008. márc. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem a barnázás a 6-ik héttől a 13-ik hétig tartott kiseb nagyobb megszakitásokal de elő jöt én szedtem rá gyógyszert amit az orvos adot és a sextől el voltunk tiltva egész 16-ik hétig addig szigorú pihenés is járt szerintem már ilyenkor nem nagy baj ha előfordul de a pihenés az nagyon fontos és szerintem a sexet most kerüljétek egy ideig és jobbulást neked
2008. márc. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!