Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemtudom hogy kitöl vagyok...

Nemtudom hogy kitöl vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Szisztok nemtudom hogy kitöl vagyok terhes? mert május 19.-én volt a menstruációm elsö napja és mivel együtt lakok a férjemmel igy nemtudom hogy melyik nap eshettem teherbe de viszont junius 11.-én együtt voltam az exemmel... és elmentem junius 29.-én orvoshoz és megultrahangoztak és aztmondták hogy 5 hetes vagyok...akkor szerintetek kitöl van? mert ha elvileg az exemtöl lenne akkor szerintem még nemis láttak volna semmit mert az két hét kb. Szerintem egyértelmü hoogy a páromtól de azért kiváncsi vagyok a válaszokra!!! És kérlek titeket ne itélkezzetek mert úgy volt h örökre szétmegyünk csak mégse és utána derült kia terhesség!!! És nagyon rossz lenne ha nem töle lenne meg már belebolondultam ebbe!!!
2011. aug. 17. 20:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A férjedtől.
2011. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%

És kérlek titeket ne itélkezzetek mert úgy volt h örökre szétmegyünk csak mégse



hát igen, valóban semmi elítélni való nincs abban amit tettél, ez természetes dolog, otthon van a párod ,de te mással dugatod magad. Gratula

2011. aug. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Azért mentünk volna szét mert megcsalt:'( és én meg annó nagyon szerettem ezt az exemet és megkerestem és elmeséltem neki a prolémáimat és ennyi!!! Kihasználta az alkalmat meg mondjuk én nekem meg nemvolt ellenemre...
2011. aug. 17. 21:01
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ebben az esetben ne azon gondolkozz, hogy kitöl van hanem hogy kivel akarod élni életedet, kit akasrz párodnak.

Ha úgy gondolod, hogy a férjeddel és ebben 100%-ig biztos vagy akkor egy életre eltitkolod kié a gyerek. Ö abban lesz hogy az övé és te is. egszerüen eldöntöd kié a gyerek. soha nem veted fel, soha nem gondolkodsz utánna. egyszerüen ha késöbb esetleg válásra is kerül a sor akkor is az övé marad a gyerek és nem vagdalozól vele.

ha elég inteligens vagy ehhez.


ha esetleg a férjeddel nem akarsz már lenni, akkor csináltatsz majd egy apaságit és azt húzod le amelyik az apa.

2011. aug. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
45%
jaj úgy meghatottál ;,,((
2011. aug. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat!!!
2011. aug. 17. 21:06
 7/21 A kérdező kommentje:
Szóval akkor neked mi a vélemyényed mert nem derül ki számomra a válaszodból?!
2011. aug. 17. 21:12
 8/21 sumergo ***** válasza:
77%
Az exedtől is lehetsz, ugyanis peteéréskor már 2 hetes terhes vagy, azaz a szex után több mint 2 héttel (18 nappal), már közel 5 hetes terhes lehetsz. Úgyhogy mindkettő esélyes. Ha pontos szokott lenni a mensid, akkor lehet következtetni, hogy mikor volt a peteérés, de ehhez tudnunk kellene, hány naposak a ciklusaid. Valamint még rendkívüli peteérés is előfordulhat, úgyhogy ezért írtam, hogy mindenképpen kétesélyes! JA, és szégyellem magam helyetted is. Szerintem egyik pasit sem szereted!
2011. aug. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Itt kiszámolhatod

[link]


adataid alapján a teherbeesés napja június 2 tehát a férjedé

2011. aug. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm... Egyébként 28 naposak a cilusaim!!
2011. aug. 17. 21:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!