Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » én új vagyok itt. Terhes...

én új vagyok itt. Terhes vagyok, de anyagi okok miatt nemtudom megtartani a babát. Tudom nem most kell már gondolkodni, hibáztam.23 éves vagyok. De nincs fizetve a tb-m november óta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 14:32
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Szia! nem tudom van e védőnőd, de ha nincs, akkor feltétlenül keresd fel akihez tartoznál mert ők nagyon sok mindenben tudnak segíteni, rokonomnak sem volt TB-je és elintézte a védőnője az abortuszt ingyen és bérmentve, szerintem járj utána én ezt tudom tanácsolni.
2010. máj. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszod! csak az a helyzet hogy albiban vagyok és vidékről költöztem pestre.mehetek bármelyik védőnőhöz?
2010. máj. 8. 14:40
 3/38 anonim ***** válasza:
66%
Szüleid sem tudnak segíteni?:( hány hetes vagy? Nagyon szomorú h nem tudod megtartani:( Suliba jársz még?
2010. máj. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
sajnos nem.nem tudhatják,nagyon betegek és örülnek,ha a saját gyógyszerüket tudják fizetni.én is sajnálom,hogy nem tarthatom meg,remélem még a jövőben kapok lehetőséget arra,hogy újra babát várjak..
2010. máj. 8. 14:48
 5/38 A kérdező kommentje:
kb 3 hetes terhes lehetek. befejeztem a sulit tavaly.most munkát keresek, ezért nincs fizetve a tb-m. ez kimaradt az előző válaszból
2010. máj. 8. 14:52
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
3 hetes terhesség még nem megállapítható! :-S 4. hétben kéne megjönnie tudtommal. Az a minimum! Honnan tudod, hogy terhes vagy?
2010. máj. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem akármilyen kilátástalan a helyzeted, ne vetesd el a picit, később nagyon meg fogod bánni!
2010. máj. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
április 5-én menstruáltam utoljára.megkellett volna jönnie 1-én de nem jött meg. ma vettem egy tesztet és két csíkos lett. ebből gondolom
2010. máj. 8. 14:57
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te már 5 hetes terhes vagy.
2010. máj. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
31%
egy gyermek isten ajándéka bünt követsz el ha el vetteted majd jobbra fordul minden
2010. máj. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!