Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor menjek legközelebb UH-ra?

Mikor menjek legközelebb UH-ra?

Figyelt kérdés
8 hetes vagyok, múlt héten állapította meg az orvos a terhességet. Elég, ha a 12.hetes UH-ra megyek? Ti hogy csináltátok?
2009. ápr. 14. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Én az elején voltam többször, mert vérezgettem, de a 7. hét után már csak a 12. hetin voltam legközelebb. Szerintem elég, hacsak nincs esetleg bármi problémád! Sokan mondják, hogy annyira lassan telik ez az idő. Én i9gazából észre sem vettem ezt, mert nagyon boldog voltam és a kis vérezgetésem ellenére is 100%-osan biztosa voltam abban, hogy jól van a kis pocaklakóm! :)
2009. ápr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 7 hetes voltam amikor dokihoz mentem utána a 12 hetesre kellett mennem aztán 4 hetente a magán rendelésre meg persze közben a kötelezőkre.

2009. ápr. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
4 kötelező van: 12 hetes, 18-19 hetes, 29-31 hetes, 36 hetes. én így mentem, de nekem előtte a védőnőm is mindig szólt, hogy mikor milyen vizsgálatot kell megcsináltatni.
2009. ápr. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!