Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Palástfű tea terhesen?

Palástfű tea terhesen?

Figyelt kérdés
MÉg nem tudok elmenni a dokimhoz, mert csak jövő héten rendel.Szeretnék vele feliratni valami babamegtartó gyógyszert. Most 5 hetes vagyok, jan-ban volt egy missed abom. Addíg szerintetek jó ha iszom a palástfű teát napi 2 szer 2 decit?Meghát ugye túl korán sem jó ha megy az ember a dokihoz... Ti mit tennétek?Ugye addig nem lesz baj?
2009. ápr. 14. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok! :)

Másodszor pedig csak azt tudom mondani-írni, hogy csak pozitívan, vagyis ne gondolj rosszra, mert nagy valószínűséggel most már minden rendben lesz!

Én műtéti befejezéses spontán vetélés után 3 hónappal lettem újra terhes eddig egészségesen fejlődő kétpetéjű ikrekkel. Valószínűleg Nálad is most már minden oké lesz.

Hogy mit tudsz tenni? Vigyázz magadra, ne emelgess nehezeket, ne stresszelj! A palástfű tea mindenképp hasznos leheta megtartásban, úgyhogy abból napi fél litert igyál meg!

Szorítok, hogy minden jól alakuljon Veletek!


30 hetes kismama

2009. ápr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, és én is gratulálok Neked!

Természetes úton lettél ikerbabás?

Iszom a teát szorgalmasan, nekem ízlik is, igaz én mézzel ízesítem kicsit.

Amúgy semmit nem érzek még, csak onnan sejtettem, hogy baba van, hogy éjjelente nem tudok aludni. Eddig mindig így volt, csak máskor már volt egy kis hányinger.

2009. ápr. 15. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!