Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki várja a babáját március...

Ki várja a babáját március végére, vagy áprilisra?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok, voltatok már dokinál, hogy érzitek magatokat?Tervezett baba volt, sokára jött össze?Na és első vagy második baba?
2011. aug. 18. 17:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:

Szia nekem első lesz április elejére valószínű bár még orvos nem erősítette meg azt mondta menjek vissza min 2 hét múlva

Émelygek álmosság gyötör reggel egy kicsi hányingerrel.

És te hogy vagy?

Ja és 1 év kellett hogy összejöjjön.

2011. aug. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 A kérdező kommentje:
Én jól vagyok egyenlőre nincs tünetem, talán így is maradhatna:)Nálunk második baba lesz/remélem mert dokihoz majd jövő hétfőn megyek/egy kisfiú már van.Hamar összejött mindkettő.Kisfiam 3.hónapban, a picuri meg 2.ban.A kalkulátor szerint ápr.10.-e körüli a szülés várható időpontja.Majd írd meg mi volt a dokinál....
2011. aug. 18. 20:35
 3/92 anonim ***** válasza:

Én április közepére várom!

Ritkán vagyok rosszul. Voltam már orvosnál, sőt még ultrahangon is.

Tervezett baba volt, és 6 évet vártunk rá.

2011. aug. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 anonim ***** válasza:
Mi március 26-ra várjuk a babónkat! Már jó lenne, ha itt lenne velünk. Első baba lesz. Nekem volt egy vetélésm áprilisban, utána a 3. vérzésem már nem jött meg. Az első baba, elsőre sikerült. :)
2011. aug. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/92 anonim ***** válasza:
Márc 30-ápr 10-között írta a kalkulátor, most leszek (holnap) 6 hetes. Második baba és egész könnyen össze jött, de sajnos az első elött volt küzdés rendesen vetélésekkel. Remélem ez a kicsi is velünk marad :)! Gratulálok!!!
2011. aug. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/92 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi az első babánkat várjuk, és ha minden igaz április 8.-án lesz a nagy nap.

A héten voltunk dokinál és nagyon szépen vert a szíve. Isteni érzés volt látni a babánkat. Ő 3 hónap után jött, és nagyon vártuk, várjuk már.

Tüneteim: mellfeszülés, de az már nem olyan vészes mint az 5., 6. héten. Múlthét óta émelygés, hányás, de tegnap ezt is megúsztam.

Jó babavárást kívánok nektek!

2011. aug. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/92 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Kalkulátor szerint április 19 a szülés várható ideje. (Pont a házassági évfordulónk!) Második baba, van már egy majdnem 3 éves kisfiunk. Tervezett baba. Orvosnál még nem voltam, majd csütörtökön megyek, már várom.
2011. aug. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 krisztina24 ***** válasza:
Sziasztok! Én, ha minden igaz április 10-e körül szülök, most múltam 6 hetes...eddig minden rendben, mellfeszülés, folyamatos fáradtság, és néha émelygés van...
2011. aug. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/92 krisztina24 ***** válasza:
Utolsó vagyok...és 2 évet vártunk rá.
2011. aug. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/92 anonim ***** válasza:
Àprilis elejére várjul a második babánkat, nagy meglepetésünkre az elsö hónapban összejött, mint ahogy az elsövel is, ö 2 éves lesz jövö héten. Jövö héten megyek orvoshoz, már nagyon várom. Mellfeszülésen kivül más panaszom eddig még nincsen. Majd irjatok mi volt a dokinál. èn is majd megirom.
2011. aug. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!