Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha legutóbb 8+1 hetesen...

Ha legutóbb 8+1 hetesen voltam UH-on és közben esetleg valami lett a babával azt észre vettem volna?

Figyelt kérdés
Most 10+6 hetes vagyok és ma megyek UH-ra de rettegek, mert nagyon zűrös volt az elmúlt 3 hét.
2009. ápr. 15. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:

szió!

ne izgulj, a zűrös 3 hetedtől még jól van a babád! Minden rendben lesz vele!

Amúgy a kérdésedre válaszolva nem biztos, hogy mindenki észreveszi ha valami lett a babával, ha nincs vérzés vagy görcsök, de fordítva is szokott lenni. ezek mellett a tünetek mellett jól van a kicsi.

Majd írd meg, hogy mi volt!

20 hetes km

2009. ápr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül.

Én nem vettem észre 10 hetesen, mert nem volt tünet.

De nem szabad erre gondolni, csak pozitívan!

Nagyon sok mindent kibírnak ám a picik!

Jó egészséget!

6 hónapos baba anyukája

2009. ápr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ha nem volt vérzésed, erős hasi görcsöd, akkor nagy valószínűséggel nincs baj a babával.

De tény, hogy nem mindig van jele annak ha elmegy a baba, pl. elhal és felszívódik.

De ha vannak terhességi tüneteid (hányinger, hányás, gyomorégés, stb.) akkor az jó jel, mert mégha Te nem is érzed annak, de ilyenkor azt jelenti, hogy a baba jól érzi magát odabenn és a hormonrendszer és az egész szervezet dolgozik odabent a babáért.

A pozitív hozzáállás pedig nagyon fontos, mert nem szabad végigstresszelni a 9 hónapot, mert az árt a legtöbbet babának és mamának egyaránt.

2009. ápr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Majd megírom mi lesz a ma délutáni UH eredménye...vérzésem nem volt csak barnázásom azért kellett UH-ra menni 8+1hetesen de akkor minden rendben volt és kaptam Utrogestant is. Egyébként ha nem terveztük volna a babát tesztet sem csináltam volna mert barnáztam a mensim előtt. És 8 hetesen is ekkor volt a barnázás a mensi idején, de a dokim azt mondta valószínű a szervezetem még nem állt át és ezért volt az egész. Hát remélem hogy 'csak' ez volt a probléma. Akkor este írok mi volt a dokinál.
2009. ápr. 15. 11:36
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nem tudom vissza fogtok-e még nézni, de nemrég értem haza a dokitól és azt mondta minden rendben, a férjem még a 'szívdobogást'(tudom, hogy ez még nem egészen az ezért tettem id.jelbe) is látta. Egy kicsit most megnyugodtam. Szép estét nektek.
2009. ápr. 15. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!