Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem mehetek 33hetesen tüzijáté...

Nem mehetek 33hetesen tüzijátékra? De miért is? Mi baj lehet?

Figyelt kérdés
Ma beszéltem az egyik ismerőssel és mondtam hogy megyek 20-án a tűzijátékra és még az után is maradnék a koncerten. Ő meg csak nézett hogy biztos csak viccelek. Miért mi baj lehetne? Csak terhes vagyok nem hadirokkant. Nem?
2011. aug. 18. 23:04
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
24%

Nyugodtan, előttem is írták, nem betegség.ű

Keressetek "tömegmentes" helyet.

én nem vagyok várandós, mégsem megyek a tömegbe, mert nem érzem jól magam, holnap pl m görkorival megyek, tuti ketrek egy helyet, ahol leülhetek, ha nem muszáj minek álljak. (Munkából megyek ahol 8 órát állok, gyalogolok, oda hozzák nekem a korit, onnan ki a vásárokra, tűzijátékra..., persze ha kismama lennék nem így lenne:P) Tavaly is végigücsörtögtem, 2006 óta nem merek odamenni a tömegbe..Jobb félni, mint megijedni

2011. aug. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
70%

Ha eldöntötted, akkor miért írtál ki kérdést?? Csak azért, hogy mindenkit jól lepontozhass?

Elég sivár életed lehet, ha ilyeneken éled ki magad... ;)

2011. aug. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Én 36 hetesen megyek tüzijátékra. Bár nem pestre, hanem egy sokadik éve megrendezésre kerülő fesztiválra a balaton partra, itt is lesz jó nagy tömeg. Itthon nem maradok, a nagyfiamat nem fosztom meg ettől az élménytől, de a pocakomra vigyázok, mint minden gondos kismama :) Jó szórakozást :)


Utolsó hozzászóló: nem gondolod, hogy a válaszok alapján döntötte el a kismama, hogy elmegy?!

2011. aug. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
45%
Én 38 hetes vagyok és megyek.Nyilván nem a tömeg kellős közepére fogom befurakodni magam..csak tisztes távolságból nézzük.
2011. aug. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

12:11-nek!

Eddig is tudtam hogy megyek! Ha jobban elolvasnád a kérdést akkor lehet gondolkoznál előtte mielőtt bele dumálnál! Az ilyenekből csak az irigység beszél!! Mennyél te is csak nehogy elessél! Bunkò

2011. aug. 19. 14:35
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Remélem a modi észreveszi, a cuki stílusodat és törli!

Pont ezt írtam, hogy ha tudod, hogy mész, akkor minek kell megkérdezni itt is?

Remélem lesz egy jó nagy vihar, aztán úgy jársz, mint sokan 2006-ban. ;)

Ja és nem vagyok irigy!

2011. aug. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
18%

A kérdező nem írt semmi rosszat, a stílusával is minden oké. Valamit elhatározott, aztán valaki elbizonytalanította, és így megkérdezett másokat is, hogy mit gondolnak. A stílus maga az ember, szóval kedves utolsó, azt kívánni egy embernek, aki ráadásul terhes, hogy haljon meg, azért gondokodhatnál. A te hozzászólásodat kellene törölni. És finom voltam és nőies.


Ha nem értesz vele egyet, és baja lesz, akkor magára vessen. Felnőtt ember, eldönti mit akar. Ezért nem kell senkivel bunkózni.

2011. aug. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Utolsònak. Én is igy gondoltam:) csak az előzö hozzászòlò kicsit buta és figyelmetlen! 2006ùristen mibe vagy te!!!
2011. aug. 19. 16:05
 29/33 sumergo ***** válasza:
100%

A tömeget el tudod kerülni, de a hangokat nem hiszem! Volt már itt mozizásról, koncertekről és egyéb hangos dolgokról szó. Én hiszek a National Geografic filmjének (a neten is megtekinthető részletekben), amelyben le van írva, hogy a nagy zaj, főleg a hirtelen hangos effektek bizony nem tesznek jót a babának, és úgy stresszeli, hogy az anyuka erről mit sem sejt. Felgyorsul a pulzusa, nyugtalan lesz, valamint a még fejlődő ( kb. 20. héttől) hallását is károsítja. Nyilván nem lesz ettől süket, mikor megszületik, de nem biztos, hogy teljesen jó hallása lesz, és a hallásromlás nem csak születés után, hanem előtte is visszafordíthatatlan károkat okoz. Miután az én fülem is csengeni szokott tűzijáték után, gondolom a babának sem lenne jó, ezért én nem megyek, de mindenki döntsön belátása szerint. Csak leírtam amit olvastam, nem akarok vitázni!


28+4 hkm

2011. aug. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
51%

Hol kívántam én olyat, hogy haljon meg????

A stílusról meg annyit, hogy én normális hangnemben írtam, nem én kezdtem bunkózni a másikat, hanem a kérdező...

Remélem nemsokára lehet jelenteni a kérdezők kommentjeit is, mert páran sokat engednek meg maguknak!!!

2011. aug. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!