Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem mehetek 33hetesen tüzijáté...

Nem mehetek 33hetesen tüzijátékra? De miért is? Mi baj lehet?

Figyelt kérdés
Ma beszéltem az egyik ismerőssel és mondtam hogy megyek 20-án a tűzijátékra és még az után is maradnék a koncerten. Ő meg csak nézett hogy biztos csak viccelek. Miért mi baj lehetne? Csak terhes vagyok nem hadirokkant. Nem?
2011. aug. 18. 23:04
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
43%
ajj ugyan már nem kell mindig mindentől félni.. én 36 hetes vagyok és ott leszek.nem megyünk be a MAG-ba de nem fogom kihagyni.Anno a kislányommal is ott voltam akkor volt 20 hetes és semmi bajom nem lett.Vittem kis pokrocot hogy letudjak ülni
2011. aug. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
77%
Miért ne mehetnél??
2011. aug. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ha te úgy érzed hogy nem lesz baj akkor menj el. Kerüld a tömeget, ne az első sorban akarj lenni. Mikor mi kimegyünk (mostanában már nem) tüzijátékra mindig keresünk egy viszonylag ritkás "tömeget" és ott nézzük, nem első sorban a tömeg közepén hanem inkább hátrébb, onnan is minden látszik, és egy idegenhez se kell hozzápréselődnöm. Kiskoromban a kocsink tetejéről néztem :)
2011. aug. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
38%
Milyen hülyeségeket írnak.. Elvetáélsz a hangerőtől... Hacsak nem te vagy a tűzmester...Jézusommmm! Vigyázni kell nagyon ez tény. Ne menj a tömegbe, inkább a szélén maradj, és ne egyedül menj! Én februárban voltam 7 hónapos terhesen SP koncerten, vinni kellett a nagylányt, na, ami ott volt....
2011. aug. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
24%
Ugyan már miért ne mehetnél?Igaz én nem Pesten lakom,de én is mentem terhesen rendezvényekre.Arra mindig vigyáztam hogy a hasamat ne lökjék meg,meg eleve ahol nagy volt a tömeg oda nem mentem be.
2011. aug. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
24%
Ja és hogy elvetélsz a hangerőtől,ez vicc.Én Kb 12 hetes lehettem mikor voltak nálunk az Ostromjátékok,ott lőttek ágyúval semmi baja nem lett a kislányomnak.
2011. aug. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
24%
Menjél nyugodtan.Mi most voltunk traktor pulling (traktorhúzó versenyen 20hetesen óriási hangok vannak ezeknek a pullingoknak és semmi bajom.hétvégén rally versenyre megyünk.ez nem betegség.menjetek csak nyugodtan.
2011. aug. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Sok terhes nő már tulzásba viszi. De vannak ilyen tùl aggòdòs nők. Köszönöm a válaszokat. Mindenképpen megyek a 20-ai bulira:) ha valaki meg fel lök az kap:;) de akkor se lesz semmi bajom.
2011. aug. 19. 10:09
 19/33 anonim ***** válasza:
38%
igy van igy fogd fel.jó szórakozást:)
2011. aug. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. aug. 19. 10:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!