Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányszor szoktak vizeletvizsgá...

Hányszor szoktak vizeletvizsgálatot csinálni terhesség alatt?

Figyelt kérdés
21 hetes vagyok és eddig csak egyszer voltam, még a 8-9. hét környékén. Nem szokás sűrűbben elküldeni laborvizsgálatra? Eddig a dokim még nem küldött el újabb vizeletvizsgálatra.
2008. márc. 6. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem a vérvételekkor volt vizelet is eddig 2x az afp-n kivül és még álitólag 2x kell vérvétel szerintem akkor is lessz vizelet is lehet hogy orvosa válogatja hogy hányszor kér vizelet vizsgálatot de ha nincs semmi panaszod akkor nem baj ha meg van akkor kérjél nyugodtan biztos fognak csinálni jó baba várást ,19 hetes kismama
2008. márc. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hamarosan mész majd a cukor terhelésre, és ott is lessz vizelet vér vizsgálat.Különben meg nem szoktak egy folytába laborra küldeni senkit, csak ha baj van, vagy nem egyértelmű az eredmény. Sok sikert 33 hetes kismama
2008. márc. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk a védőnő minden hónapban nézi a vizeletet, laborba meg 4-5 alkalommal kell menni. De nekem pl a cukornál nem volt vizelet. De ha a laborba viszel vizeletet, megnézik-legalábbis nálunk:)

De tényleg, ha nincs baj, ne aggódj!!

2008. márc. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2008. márc. 6. 12:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Vizelet vizsgálatot minden alkalommal kell hogy csináljon a védőnőd amikor is megnézi hogy van-e benne fehérje illetve cukor. Ő ezt nem teszi? Nekem az orvosom is minden alkalommal megnézi mikor visszarendel. Ha pozitív az eredmény akkor szokták az embert általában elküldeni laborba, egybébként nem. Nálunk pécsen legalábbis.

Esetleg aggódsz valami miatt? Ha igen keresd fel orosodat és kérd meg hogy nézzék meg.

Elvileg a háziorvosnak is kell csainálni egy általános visgálatot amit be is kell irnia a kiskönybe. Tőle is kérheted hogy küldjön el laborba.

Üdv: 21 hetes kismama aki laborban dolgozott.

2008. márc. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A védőnőnél eddig 2-szer voltam, de mindig csak megnézte az orvosi papírjaimat ill. legutóbb meghallgattuk a baba szívhangját. Vizeletvizsgálatot ő még egyszer sem kért. Tulajdonképpen eddig minden rendben volt, csak hallottam, hogy másoknak már többször volt, ezért kérdeztem.

Köszönöm és mindenkinek jó babavárást!

2008. márc. 6. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!