Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eléggé fáj a derekam.3 terhess...

Eléggé fáj a derekam.3 terhesség, és tegnap teszteltem, Normális? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Az első két terhességemnél nem emlékszek ilyesmire, pedig nem rég volt :) 4 és 2 éve :D olyan mint amikor mensizek a derékfájás. a pocakkal minden ok azt is érezgetem, de az nem vészes, az tudom h alakulgat.:P
2011. aug. 19. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem második terhességem és 6+3 hetes vagyok de már 2 hete küszködök a barnázással, dokinál is voltam hétfőn aki mindent rendben talált és azt mondta szerinte nem lesz baj, de tegnapelőtt megint vérezni kezdtem csak egy kicsi volt de még tegnap is volt ilyen sárgásbarna váladék.

a barátnőm azt mondta akkor lesz baj, ha a cicimet majd nem érzem duzzadtnak. Ma reggel a hasimmal minden ok, a cicim majd leszakad de a derekam annyira fáj mint menzikor. Hát én azt remélem ez jó jel és csak a nagy hormontúltengéstől van. A szervezet készül a babára. Ittam egy kis calcium sandost és jobb lett

2011. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Válaszoló: barnázol és mit szedsz??? Mit irt a doki???

Remélem,nem csak calciumot!!!

és mire alapozta,h minden rendben? nézett hormont vérből??

Csak azért kérdezem,mert barnázáskor hormonprobléma lehet, progeszteron! ami miatt el is vetélhetsz!!!

2011. aug. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én akkor kezdtem el gyanakodni, hogy mielőtt meg kellett volna jönnie, nagyon fájt a derekam, és ez így volt hetekig. És már 3 hónapos a nagyfiú! Úgyhogy természetes. Lányomnál meg nekem sem fájt.
2011. aug. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok, semmit nem szedek, mert nem írt semmit a doki mert azt mondta hogy egy 5 hetes terhességnél még korai lenne, ha lesz szívhang az már más téma.

Pont egy hét múlva kell visszamennem, kíváncsi vagyok mit mond majd.

Egyébként a város legjobbnak mondott főorvosához járok akit nem bírálhatok felül... De azért majd rákérdezek erre a gyógyszerre.:)

2011. aug. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!