Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves kismamák, anyukák,...

Kedves kismamák, anyukák, mikor állt le a hajhullásotok, terhesség melyik szakaszában? Nekem eddig mindig jött ki jónéhány hajszálam, de most szinte semmi, még nem teszteltem, de esetleg lehet baba? Már a 24. napon vagyok (ciklus)

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 08:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon szép, egészséges hajam lett amit tuti, hogy a terhességi vitaminnak köszönhetek. Látványosan sokat nőtt.

Azt nem tudom hogy maga a terhesség is közre játszik e, így nem tudom megmondani tutira, hogy ez utalhat e babára!

De szurkolok:)

2010. febr. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi!

Az biztos, hogy a hormonok játszanak közre.

Szeptemberben volt egy vetélésem, az után nagyon hullott a hajam. Most néhány napja 5, 6 szál jön ki. Ez clostys hónapom, reménykedem.

2010. febr. 12. 08:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az elsőhöz.

Nekem is megerősödött a hajam a terhesség alatt pedig előtte nagyon sok gondom volt vele,hullott nagyon mert nem ettem húst.

Azóta szerintem is a terhesvitamin miatt de erősödött,persze húst is eszem.

Azt mondják sajnos hpogy terhesség után visszaáll a régi állapot:-S

2010. febr. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

az 1.terhességem alatt már a kezdetektől nagyon szép hajkoronám lett,és a szülés után 2-3hónappal kezdett a "drasztikus" hullásba,és valamikor 7-8hónappal utána állt le(szülés után)

most újra babát várok,az 1.három hónapban nem hogy megszépült,jobban hullott,mint valaha,most 25+4hetes vagyok,és nagyon beindult,hihetetlen tempóban nő.

pedig mindkét babával kezdetektől szedem a vitaminokat...

2010. febr. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ellenpélda: a 25. hétben vagyok, és a terhességem elejétől fogva úgy hullik a hajam, mint azelőtt soha. Tele van a kefe minden fésülködésnél. Pedig én is úgy hallottam, hogy terhesség alatt megszépül, szülés után kihullik. Hát, ha nekem szülés után is hullani fog, nem marad egy szál sem...

Amúgy szedek terhesvitamint is, minden véreredményem tökéletes, szóval nem tudom.

2010. febr. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én már a második hónaptól megfigyeltem, hogy sokkal kevesebbbet hull a hajam, pedig azelőtt legalább 1 évig nagyon sokat hullott. A terhesség elején pedig megállt, pedig nem szedtem terhesvitamint, csak folsavat 3 hónapig. Most 27 hetes vagyok, és nincs semmi gond a hajhullással, szép a hajam.

Szoritok, h baba legyen:)

2010. febr. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam a hajhullás a terhesség első hónapjában jelentkezett,de nem volt vészes,a terhes vitamin rendbe hozt, abszolút elmúlt a hullás,dúsabb lett,és sokat nőtt,ellenben a fogam kezdett romlani,2 lyukas lett.
2010. febr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem mindig hullott a hajam szerintem a festés miatt mikor terhes lettem nem festettem és nem is hullott megszültem 1 hónapja még mindig nem festettem be de már kezd hullni
2010. febr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!