Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire gondoltok, ha sex közben...

Mire gondoltok, ha sex közben keményedik a hasatok? Nerm féltek? Nektek is fáj néha a keményedés?

Figyelt kérdés
Érdekelne a tapasztalatözön.. :P Minél több válasz ha lehet. Ki hogy éli meg.
2010. ápr. 10. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem alapból kemény, olyan mintha egy betonlap lenne benne szó szerint:P
2010. ápr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is keményedik időnként, az orvosom azt mondta, hogy szedjek rá Magnerot tablettát. Maga a keményedés nekem nem fáj egyáltalán, csak furcsa érzés amikor ráteszem a kezem és annyira kemény :) De a tablettától már sokkal kevesebbet keményedik.

Nekem szex közben nem szokott :)


30 hetes kismama

2010. ápr. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
NEkem is keményedett szex közben,de nem fájt,csak nagyon kemény volt,de akkor is csak akkor mikor elmentem.:)Aztán pár másodperc múlva elmúlt!Elvileg ha neked jó,akkor neki is jó.Furcsa ezt mondani,de nekem doki mondta h semmi probléma nincs ezzel,hogy is írjam....a babának is jó érzés,persze nem olyan értleemben kell érteni..:))
2010. ápr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!