Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. -hétben depresszióval...

30. -hétben depresszióval küzdöttetek?

Figyelt kérdés
Már alig tudok aludni és étkezési zavaraim is vannak,szegény babym nem tudom,hogy viselheti.Nagyon összejöttek a dolgok anyagilag is,egyre kevésbé viselem,hogy akkora vagyok,mint egy "bálna",utálok tükörbe nézni is
2009. ápr. 15. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Találj magadnak valami hasznos elfoglaltságot!!!
2009. ápr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi...éppen most festenek nálunk...
2009. ápr. 15. 15:53
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld élvezni a kismamaságot ebben a gyönyörű időben! Sétálj, vegyél magadnak egy csokor tulipánt, olvass! Andrew Matthews könyveit ajánlom Neked, pl az Élj vidáman! címűt...

Nem hiszem, hogy bálna vagy! Egy kisbaba van a pocidban, erre kell gondolni!!!

Fel a fejjel! :o)

25hetes kismama

2009. ápr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Miért mekkora vagy?

Nem akarok túl rosszakat írni úgy sem tudnálak megvígasztalni a saját problémáimmal... én 28 hetes vagyok várandósságom eleje sem volt épp probléma mentes most, hogy kezdhetném élvezni a kismamaságot pár napja állati hisztis vagyok...úgy ébredek fel ( néhány órányi nyugtalan alvásból) hogy nem akarok kismama lenni...mármint nem a babát nem akarom, félre ne érts, csak a nyűgöket...sokat híztam 13kg eddig, úgy érzem semmi ruha nem áll jól, nem tudok csinos lenni, dolgozom sokat nagyon fáradt is vagyok sajna táppénz még nem lehetséges mert vállalkozó vagyok és ameddig csak lehet húzom, még hétvégén is az igát.Tudom tudomásul kellene vennem , hogy lassítanom kellene mert már nem bírom úgy mint előtte. Szóval küzdök és egyre érzékenyebb is vagyok, már gondoltam rá, hogy pár napot otthon maradok de azt hiszem az egyedüllétet még jobban nem szeretném. Inkább dolgozom és szegény családomat megőrjítem...:) És Te? Dolgozol még? Vagy otthon takarítasz?

Remélem ezek az érzések hamarosan elmúlnak, mert lelkiismeret furdalásom is van miattuk...

Kívánom neked is a mielőbbi jókedvet és a felhőtlen babavárást!

2009. ápr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 29. hétben vagyok és nekem is problémás már az alvás. Megértem a "bálna"-érzést :). Olyan nehéznek érzem én is magam, csak vonszolom időnként, de eröltetem, mert teljesen meglassulnék különben. A festés borzasztó megterhelő szerintem még nem terhesen is, nem csoda ha kicsit befordultál. Fel a fejjel, mér csak 2,5 hónap és gyönyörű kisbabád lesz, és itt a jóidő is :)
2009. ápr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Mostanában én is elég letört vagyok és valamelyik nap már az is kiszaladt a számon, hogy nem akarok terhes lenni. A párom csak nézett rám hatalmas szemekkel, nekem pedig rögtön lelkiismeret-furdalásom lett, hogy hogy mondhattam ilyet. De kicsit besokalltam, itt a meleg, jönni-menni szeretnék, de nem tudok, mert iszonyatosan vizesedek már most és csak vonszolom magam az utcán. :o( Izzadok, mint egy ló, kifulladok hamar, takarításban 10 perc után kifáradok, esténként csak jajgatok, hogy itt fáj-ott fáj, szeretnék hason feküdni, de nem tudok és a diéta miatt már enni se ehetek azt amit akarok. Szóval nyűglődök mindenen. :o( Pedig nagyon várjuk a babót, csak most éppen elkapott az önsajnálat. Biztos a hormonok. :o( Sosem voltam az az egy helyben ücsörgő típus és most nehéz elfogadni, hogy itthon kell lennem és pihennem kell, miközben odakint már tiszta nyár van. De a babóért ezt is megteszem :D

31 heteske

2009. ápr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
az első vagyok... nem kell megsértődni, a gyermekvárás egyik tünete, hogy nem vagy karcsú, ha majd szoptatsz, minimum duplája lesz a melled mint most, szóval mindig lesz valami, amin nyafogni lehet. Nem tudom miért kell ezzel foglalkozni... Bálna???? Istenem, bár ez lett volna terhesen a legnagyobb bajom... tudod milyen terhesen végig a kórházban feküdni, fejjel lefelé, ahonnan hetekig nem kelhetsz fel, csak azért, hogy megmaradjon a kisbabád??? na ez probléma, rossz dolog... de ami Téged nyomaszt... a férjed nem szeret eléggé????
2009. ápr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is megtudlak érteni most vagyok 30 hetes, és nézem a tv-be a karcsú csinos nőies nőket, és eszembe jut, hogy valaha én is rájuk hasonlítottam. Meg azon morfondírozok, hogy kijövünk e majd a pénzből, vagy hogy hogy fogok újra elhelyezkedni mert időközben a munkahelyem is megszünt.

De utána amikor elég a sajnálkozásból akkor eszembe jut, hogy milyen régóta vágyom erre a babára és milyen jó hogy nemsokára itt lesz, és hogy imádom a páromat és mindíg lesz valahogy:-)) És lefogok fogyni, olyan leszek mint régen:-)))

Fel a fejjel dolgoznak a hormonok de mi erősebbek vagyunk!

Boldog baba várást!

2009. ápr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Fenéket,5kg-ot hiztam eddig,de ugy látom más is van aki hasonló cipőben jár:)Talán kicsit megijedtem a felelősségtől meg a babaágy látványától,meg félek a szüléstől is,de lehet,hogy csak a sok változás hozza ezt

a hangulat ingadozásokat,de jó tudni,hogy legalább nem vagyok egyedül a problémámmal...remélem mindenki tul lesz ezen:)

2009. ápr. 15. 17:36
 10/12 A kérdező kommentje:
Most legalább rájöttem,hogy nem is én vagyok depressziós kedves 17.00
2009. ápr. 15. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!