Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti depresszióval...

Terhesség alatti depresszióval mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Pszichológus, magne b6.
2011. aug. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mondjuk az segít, hogy arra gondolok milyen cuki kisbabám lesz, elképzelem, hogy dédelgetem, meg mindent vele kapcsolatban. Emelett sokat olvasok a neten a gyermeknev elésről, a kicsik fejlődéséről, és további hasznos témákat, hogy eltereljem a figyelmemet a depresszióról, mert képes lennék egész nap sírni, annyira begurultam valamitől. Szoktam sétálni(de legjobb egyedül, mert ha valakivel beszélgetnék és valami rosszat mondana, összevesznék vele és sírva hazaszaladnék), takarítok, szóval le kell kötnöd magad és máris elszáll a depi!

Minden jót!

21hkm

2011. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az igazi depi nem száll el sajnos sétálástól. Mindenképpen szakemberhez kell fordulni, aki segíteni fog. Lehetőleg pszichoterápiával, végső esetben gyógyszerrel. Ha tényleg depressziód van, azt sajnos egyedül nem fogod tudni megoldani.
2011. aug. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!