Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árt-e a magzatnak és miben,...

Árt-e a magzatnak és miben, ha a kismama lázas?

Figyelt kérdés

Két napja van 37,2-37,6 fokos hőemelkedésem. A terhesgondozóba mentem, ott az orvos azt mondta, hogy zsírosat ettem, ez igaz is, rosszul lettem pénteken, de azt mondta a doki, hogy amíg nem hányok 6-szor és nincs 38 fokos lázam, addig nincs semmi baj. Terhesség alatt teljesen normális a hányás :-( 24. héten vagyok, már nem igazán jellemző a hányás...

Mára viszont 38,2 fokos lázam van, de még nem mentem át ügyeletre, paracetamolt vettem be, amitől lejjebb ment a hőmérsékletem. Aggódom, hogy a magzatocskámnak baja eshet. Szerintetek?


2011. aug. 20. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen árthat,a tartós ,magas láz,a 38,2 miatt nem kell aggódnod ha csillapitani tudod.
2011. aug. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem ne aggódj. Elég nehéz 9 hónapon át egészségesnek maradni, egy betegség simán beleesik. Mivel nem nagyon magas lázad van, nem lesz baja a babának, a lázcsillapító majd leviszi. Viszont nem hiszem, hogy gyomorrontástól lenne lázad, azért jó lenne, ha látna háziorvos is.
2011. aug. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is lázas lettem a gyomorrontástól, de másnapra elmúlt. Viszont 1 héten át ment a hasam.
2011. aug. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!