Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom elfogadni. Annyira...

Nem tudom elfogadni. Annyira vártam a mai napot, s lám kiderült kisfiam lesz. De én pici lányt szerettem volna. Mit fogok kezdeni egy fiúval?

Figyelt kérdés
Gondoljon mindenki szívtelennek,de a vágyam volt,s nem vált valóra!
2009. ápr. 15. 20:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
Szia, én ugyanígy voltam az elején: kis Hannát szerettem volna, de kis Sanyika jött. Imádom a KISFIAMAT, a világ összes kislányáért sem adnám ŐT oda. Te is imádni fogod, jó lehet ha akarsz másodikat, még azt is fiúnak szeretnéd!!! A fiúk sokkal anyásabbak, bújósak és nem kényeskednek, meg nyafognak :)
2009. ápr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%
majd megszereted ,én is igy voltam hogy kislányt szerettem volna és erre két fiam lett ,és imádom öket bár már több gyereket nem akarunk igy bele kell hogy nyugodjak hogy lányom nem lesz már majd csak az unokáim :)
2009. ápr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
78%

Ne szomorkodj, tudod te is, hogy csak 50%esélyed volt rá. Vígasztald magad azzal, hogy a fiadnak te leszel a legfontosabb nő az életében. Persze megértelek én is kislányt szeretnék, meg a párom is, de már most azt mondogatjuk, hogy nem baj ha fiú lesz, hiszen akkor majd ők ketten eljátszanak amíg én egy kis magányra vágyok.

Talán másodjára sikerül!

2009. ápr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Én meg annak örülnék, ha egyáltalán kisbabám születhetne! Nekem AZ lenne a vágyam! A neme már teljesen másodlagos. Ha pici fiam lehetne, akkor azért imádnám, mert a férjemet láthatnám benne; ha kislányom lehetne, akkor meg azért, mert én magam is nagyon aranyos voltam picinek... Próbáld meg egy kicsit más oldalról megközelíteni a témát, hogy könnyebb legyen elfogadni a helyzetet...
2009. ápr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%

Én világ életemben lányra vágytam. Soha el se képzeltem, hogy fiam legyen.

2 lányt adott a Jóisten! Imádom őket, de harmadiknak fiút szeretnék. Érdekes, nem?

2009. ápr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagy szívtelen, megértelek, én is pont így jártam! A párommal mindketten kislányt terveztünk, sőt szinte már kész tényként kezeltük, amikor megtudtuk, hogy kisfiú. Először azt hittem, valami tévedés, de a doki mondta, hogy ez 100%. Én is nagyon kiborultam, még sírtam is bánatomban, utána meg rettenetesen szégyelltem magam és bűntudatom volt napokig. Csak remélni tudom, hogy a baba nem érzett belőle semmit. Pár nap múlva már teljesen elfogadtuk, hogy kisfiú és azóta nagy boldogságban várjuk mindketten! Ne szomorkodj,néhány nap és ugyanúgy örülni fogsz a babának, mintha mindig is kisfiút akartál volna!
2009. ápr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%

Nem vagy szívtelen,csak csalódott. Én kisfiút szerettem volna,de nagyon, és kislányt kaptam. Már megbarátkoztam a gondolattal és imádom a kislányom. Reménykedem,h a következő kisfiú lesz. :)

Pár hét és el is felejted a rossz gondolatokat és ne add fel,remélem a következőre sikerrel jártok.

Problémamentes babavárást kívánok

32hetes

2009. ápr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%

Én fiút szerettem volna, kislány lett! Már nem adnám senkiért és semmiért, de akkor mélyen érintett engem is!

Egyre jobban megbarátkozol majd a gondolattal, és hidd el, nagyon fogod várni és szeretni!

Amikor majd első alkalommal a szemedbe néz, nem fogod bánni egy pillanatig sem, h nem az lett, amit szerettél volna!

Hisz' olyan csodálatosak, tökéletesek! Imádni fogod! :)

2009. ápr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél szomorú,fiús anyának lenni nagyon vagány dolog!:)

Én is Noémit hittem,míg ki nem derült,hogy Andris!:)

Kicsit búslakodtam,de most úgy gondolom másodiknak is fiút szeretnék,annyira szuper,hogy fiam van!:)

Örülj annak,hogy lesz egy gyönyörű,egészséges kicsi fiad,akinek Te leszel a mindene.

Hidd el semmi más nem számít!

2009. ápr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Örülj annak,hogy Te Anya lehetsz majd,tök mindegy hogy fiú vagy lány,a Te gyermeked.Pont a férjem mondta nemrég,mindegy milyen nemű,ugyanúgy oda kell figyelni rá mindíg.Nekünk is kisfiúnk lesz,de én éreztem is,és igazából fiú néven nem is gondolkodtam,de a lánynevekből kettő is lenne.

Tényleg örülj neki,hogy anyuka leszel,mert van akinek nem adatik meg soha.

Boldog babavárást!!!Ezt válaszoltam egy korábbi hasonló kérdésre,és így is gondolom most is.

15+6heteske

2009. ápr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!