Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Családom nem képesek elfogadni...

Családom nem képesek elfogadni a saját döntésem. Babát várok. Az az igazság, hogy tőlük függök. Mit tegyek a boldogságomért?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
ez elég kevés infó....
2011. febr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Nigra ***** válasza:
100%
Szia. Küldtem neked privátot, írj vissza vagy vegyél fel. :)
2011. febr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Legyél önálló, hogy ne függjél tőlük. Ha ez lehetetlen, el kell tűrnöd, hogy ők irányítanak, hogy mindenbe beleszólnak.
2011. febr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Ülj le, és beszéld meg velük! Kicsit legyél erőteljesebb.

Belefognak nyugodni, hidd el

2011. febr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy kevés infót írtál. Pl. hány éves vagy, a családod azok a szüleid vagy a férjed+gyerekeid stb-stb.

Viszont ha már terhes vagy, ez ellen nem tehetnek semmit, ő a te babád, és én semmi pénzért nem vetetném el!!!

2011. febr. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Ha 15 akkor nyilván igazuk van ha felnőtt nő más a helyzet ! Ezzel a kevés infóval amit kiírtál nem

nagyon tudunk mit kezdeni !

2011. febr. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

tök jó, hogy kiemelted, de még mindig nem irtad meg, hogy pontosan miről van szó.


igy kb. annyit tudok mondani, hogy

1. függetlenitsd magad a családodtól, vagy

2. fogadtasd el velük a döntésed


ilyen kérdésre és is ennyire tudok konkrét lenni

2011. febr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon kevés információt adtál meg.

Én is hasonló helyzetben vagyok. Nagymamám szóba se áll velem azóta, hogy tudja mi a helyzet, pedig nem élünk együtt. Csak ő úgy gondolja joga van beleszólni az életembe. Birtokolni szeretne. Apám elfogadta a tényt, de ő neki a nagyapaság egyet jelent az öregséggel. Ő fiatal akar maradni, pedig már 50 felett van. Elköltözni nem tudok, hisz nem engednek el. Meg vagyok minden oldalról lőve. Hát ez van.

De szerintem, ha megszületik a baba megváltozik majd a helyzet. Mindenki körülötte akar majd lenni, babusgatni.

2011. febr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!