Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a tapasztalataitok Dr....

Mik a tapasztalataitok Dr. Végh György szülészorvossal kapcsolatban (Péterfy kórház)? Mennyi a magánrendelési díja? Szülésért mennyit kér? Megbízható, kedves, figyelmes?

Figyelt kérdés
Most keresek másik orvost, mert kistesóval próbálkozunk (ő lesz a második babánk), az első babánknál az orvossal nagyon ráfáztam, nem szeretnék még egyszer úgy járni!
2011. aug. 21. 13:48
1 2
 11/11 Bori1399 válasza:
A legjobb orvos!!!! Nála szültem 2,5 éve ,normál szülésnek indult,de végül császár lett belőle.Előtte minden magán rendelésén kifejezetten kedves,barátságos és közvetlen volt,elbeszélgetett velünk minden alkalommal,soha nem sajnálta az idejét!Amikor a kórházban találkoztunk akkor is! Soha semmit nem erőltetett,mindig nyugodt volt és mindenről tájékoztatott.A díjai épp olyanok ,mint akárki másnak...(végzettségét és szakértelmét tekintve pedig nem sima szülész orvos..)Azóta is voltam Nála és csakis jót tudok mondani Róla:)
2013. máj. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!