Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amíg dolgozom, addig nem...

Amíg dolgozom, addig nem valószínű, hogy be fog fordulni?

Figyelt kérdés

Azért kérdem, mert pénztáros vagyok és szinte egész nap ülök. Gondolom így a legkényelmesebb neki. Mondjuk napjában többször felállok és sétálgatok, de ezt is azért, mert már szinte ki akar jönni a gyomromnál. Még két hétig fogok dolgozni, utána itthon leszek. Milyen gyakorlatokat végezzek, hogy könnyebben beforduljon? Már most óriásbaba, félek, hogy mire arra kerül a sor, hogy itthon legyek, kicsi lesz neki a hely a megfordulásra.


32h km.


2011. aug. 21. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nőgyógyász, de szerintem a baba befordulása nem az anyukán, a testhelyzetén vagy gyakorlatokon múlik.

A 29-30 hetes uh-n nem mondtak valamit, hogy merre fekszik, várható-e a befordulás?

2011. aug. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
22 hetesen volt az utolsó uh. Azóta csak tapintással állapította meg a védőnő és a házidoki, hogy merre fekszik a baba. 2 hét múlva megyek uh-ra.
2011. aug. 21. 17:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Na, akkor lehet, hogy már rég befordult, és amit érzel, hogy "kijön a gyomrodnál" az a lába:)

Nekem 30 hetesen volt uh a kisfiamnál, ő előtte pár nappal fordult be, egyik este ültem az ágyon, és csak a nagy mozgolódást éreztem bent, azt hittem, szétreped a hasam.

Most a lányommal majd 3 hét múlva megyek 29. héten, remélem ő is befordul.

2011. aug. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem még mindig keresztben van, mert mindkét oldalon érzek egy-egy puklit. Szerintem az egyik a buksi, a másik pedig a popsija.
2011. aug. 21. 18:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha befordul, akkor is két pukli lesz oldalt. Az egyik a popsija, a másik a lábacskája. Nekem legalábbis így volt
2011. aug. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na, akkor most elbizonytalanodtam. Azt hittem a lábukat a hasukhoz húzzák és így nem lesz két pukli. Én kívülről úgy érzem, mintha egy U alakban feküdne.
2011. aug. 21. 19:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ülőmunkát végzek. 30. héten voltam dokinál és fent volt a feje. a 31. heti uh-on már be volt fordulva. Én sem hittem el, mert én is éreztem ugyanott a két puklit. De mégis befordult :)

Reméljük nálad is így van!

2011. aug. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!