Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi ideig lehet még ilyen...

Mennyi ideig lehet még ilyen erős keményedésekkel kihúzni?

Figyelt kérdés
Napi szinten olyan erős és néha fájdalmas keményedéseim vannak magnéziun szedése mellett, hogy egyszer már a kórházat is felhívtam, de nem kellett bemenni, mert utána jobban lettem. Nagyon nehezen tudok bármiféle házimunkát, vagy más dolgot elvégezni. Szerintetek mennyi ideig marad még bent a baba?
2011. aug. 21. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Akár végig is bent maradhat.

Nem lehet tudni.

Egyébként mennyi idős terhes vagy?

Én a 36. héttől keményedtem nagyon erősen, de végül indított szülésem lett a 41. héten...pedig én is azt hittem előbb jön majd a lányom.

2011. aug. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, ez lemaradt. 36 hetes vagyok épp most. És te mit csináltál, hogy elviselhető legyen a fennmaradó idő? Mert így az utcára sem nagyon tudok kimenni. Autónk nincs, az orvoshoz is bkv-val járok, de így majd hogy menjek?
2011. aug. 21. 20:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Hú, hát nekünk szerencsére volt autónk, így a legtöbb helyre azzal mentem és sokat pihentem otthon. Megterhelő dolgot már nem csináltam.

Többször álltam zuhany alá és jó meleg vizet engedtem a derekamra, akkor enyhültek a fájdalmak.

Magnéziumot pedig én is sokat szedtem a 37. hétig, orvosi javaslatra, mert az erős keményedésektől ő is megijedt és azt javasolta a 36. héten, hogy még szedjem a magnéziumot 1 hétig.

Milyen magnéziumot szedsz? Nekem a megnesium citrici vált be, mert az erősebb mint a többi.

2011. aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is magnézium citricit szedek 2x1-et. Mondjuk a zuhanytól elmúlt nekem is, pár perc max. egy óra múlva újra keményedtem.
2011. aug. 21. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is bocsi, off lesz. Esetleg nem tud valaki elvinni a családból a vizsgálatokra, vagy taxi. Csak azért, hogy ne kelljen bkv-znod.

Boldog babavárást:)

2011. aug. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!