Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon a 30. hét után kialakuló...

Vajon a 30. hét után kialakuló narancsbőr milyen hamar tűnik el (ha eltűnik) szülés után?

Figyelt kérdés
32 hetes vagyok, az elmúlt 1-2 hétben nagyon csúnya narancsbőrös lett a combom, és komolyan, mintha a vádlim környékén is valami olyasmi lenne :( Pedig nem mozgok kevesebbet, nem eszem többet, az elmúlt napokban is szinte gyümölcsön éltem (nem a narancsbőr, hanem a meleg miatt). Elég rondának találom, de gondolom, ilyenkor nem ajánlatos krémekkel kísérletezni.... (lekopogom) csíkos eddig nem lettem, de ha így folytatom, én leszek A Narancsbőr!!!!!!! 58 kg-ról kezdtem, most 65 vagyok.... iszok sok vizet... Mit csinálok rosszul??????
2011. aug. 21. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nem tűnt el,pedig használtam rá már sok mindent.

11 hónapos a fiam

2011. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez sajnos alkati kérdés. Van, akinek normál testalkat és egészséges, sportos életmód mellett is csíkos lesz a bőre, a húgom is így járt. Semmit se csinálsz rosszul. Majd szülés után érdemes próbálkozni, hogy krémekkel és kezelésekkel halványodjon, de teljesen elmúlni nem fog. Én eleve túlsúllyal indultam mindegyik terhességemnél, de csak egy-két repedés lett a hasamon, nem kentem semmivel. A fehér bőrön kevésbé látszik, a napozás, szoli sajnos kiemeli.
2011. aug. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!