Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség alatt kialakult...

A terhesség alatt kialakult narancsbőr elmúlik a szülés után?

Figyelt kérdés
Nem az evéstől lett ilyen, mert a hasamon kívül nem híztam sehova. Viszont a combom narancsbőrös lett. Azt hallottam, hogy a testem tartalékolja a vizet és emiatt néz ki így. Ez igaz? A szülés után eltűnik vagy nem? Ha igen kb mikor? Viszonylag sok vizet iszom meg egy nap, 3-4 litert/nap.
2010. ápr. 29. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Na ez egy nagyon jó kérdés!!!!!!

Nekem is a combom hátul és a fenekem narancsbőrös lett, pedig csak (?) 3 kg-ot híztam, 22 hetes vagyok.

Bocsi az OFFért!

2010. ápr. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Dettó ugyanez a helyzet nálam is mint a kérdezőnél :)

Szerintem magától tuti nem húzódik vissza az egész, max egy része, de biztos vagyok benne hogy bizony mozogni és tornázni kell majd ha már tudunk szülés után hogy fesze legyen újra :)) Nem vagyok egy nagy sportlédi de még sose voltam ennyire narancsbőrös. Fel lehet majd kötni a gatyát szerintem, mert én tényleg nem hiszem hogy szülés után magától feszesedik majd vissza a combi :)

2010. ápr. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Van egy jó hírem csajok.

Nekem nem dúrván, de narancsbőrős lett a combom. A szülés után azonban szépen eltünt.

Amúgy is sokat fogtok sétálni a babával, pláne ha csak babakocsiban alszik el a gyerek és csak addig amíg tologatjátok. Szóval mozgás meglesz, a keringés is jobban fog újra menni. Annyit segíthettek magatokon, hogy krémezitek magatokat szülés után, úgy picit gyorsabb is.

2010. ápr. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó milyen krémet javasolsz?
2010. ápr. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én az oriflame "bőrfeszuesítőjét" használom,

UltraShape-Up, anti cellulite gel.

Elég egy kevés belőle egyszerre, és tényleg hatásos.

Csak nagyon hideg mikor "szárad":D:D:D

2010. ápr. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
köszi!!
2010. ápr. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!