Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasleszorító bugyi használatát...

Hasleszorító bugyi használatát a szülés után egy héttel lehet elkezdeni?

Figyelt kérdés
Azt javasolták, hogy ne rögtön szülés után használjam, mert a szervek nem maguktól normalizálódnak, inkább várjak 1 hetet! Tapasztalatok?
2009. ápr. 22. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is kb 3-4 napra kezdtem el használni miután hazajöttünk a kórházból. Nekem valamicskét segitett. De sajnos nem sok mindent. Szerintem ha használni fog akkor is használni fog ha uttánna vagy pedig napokkal utánna kezded el .Ha nem ,akkor meg igy sem úgy sem. De mindenképpen egy probát megér.
2009. ápr. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én rögtön szülés tettem fel, és 2 hét alatt lement a hasam!

:-)

2009. ápr. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is vettem, de azt hiszem kicsi lesz. :S vagy ennek ennyire szorosnak kell lennie? A bugyi része jó a fenekemre, de a hasnál... nagyon szoros. Ilyennek kell lennie? 38 hetes
2009. ápr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ugy hallottam hogy mindjárt szülés után érdemes használni mert akkor talán sokat segit. Én azzal vagyok bajban hogy mikor vegyem meg? A vége felé kell? Mert hát nem tudom mekkora leszek a 9.-ik hónapra:-)
2009. ápr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!