Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha junius 10-én volt meg...

Ha junius 10-én volt meg utoljára mensim, akkor most hány hetes terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Szerintem még csak be töltött 9 hetes, a védőnő szerint meg be töltött 10 hetes vagyok. Hogy a csudába kell kicsámolni?

Segitsetek légyszi!


2011. aug. 22. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. aug. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

A kalkulátor szerint is be töltött 10 hetes vagyok. Mert az utolsó mensi napjátol számolják a heteket. De az orvosom meg rá számolt egy hetet. Nem értem.

2011. aug. 22. 10:04
 3/5 anonim ***** válasza:
ennyi idős terhesen a doki a baba méreteit nézi. Lehet, hogy ad majd még hozzá egyet, vagy épp elvesz belőle. Ezen ne aggódj.
2011. aug. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Annyira nem zavar. Az a lényeg, hogy a babával minden rendben legyen. Csak azért szerettem volna tisztázni a dolgot, ha az orvos kérdezi, hány hetes vagyok akkor mit mondjak? Mert mindig kérdezi. Majd ugy számolok akkor amit a papiromra írt és hozzá adom az el telt heteket.

2011. aug. 22. 10:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem junius 11-én volt meg utoljára, 29 napos ciklusaim voltak ma vagyok 10+2 napos azaz betöltött tíz hetes.A védőnő jól mondja neked, de úgy is pontosítják majd a 12.heti uh- után a méretek alapján.
2011. aug. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!