Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor hány hetes vagyok?...

Most akkor hány hetes vagyok? Menszim junius 22 volt meg utoljára, uh alapján pedig 2 héttel kevesebbet mondtak? Most akkor mennyi?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már egyénileg fejlődnek a babák! Ha a szülők, nagyszülők se nagyok, nagy valószínűséggel a baba sem lesz az. Különben a 12. hétig nagy általánosságban egyforma a fejlődés üteme, ezért, ha akkor mérnek kisebbet vagy nagyobbat, változtatnak a kiíráson. Ha akkor a babád belefért a "nagy átlagba", akkor csak a gének szabják meg, hogy ő kisebb :) A kalkulátor szerint ma vagy 30 hetes és 3 napos. [link]
2011. jan. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Március 29.-ére vagy elvileg kiírva. Nem?

30 és fél hetessek vagytok!

Jó egészséget!

2011. jan. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha jól számolom a mensidhez igazodva 32. hét körül vagy. Mikor elmész a dokihoz és megállapítja a terhességet az utolsó mensitől számolja. Pedig lehet, hogy igazából a két mensi között pont csak a felénél történt az együttlét, amikor megfoganhatott a gyermek. Számomra is elég zavaros amúgy ez a dolog, pontosan emiatt.
2011. jan. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sajons én válasszal nem szolgálhatok. Mert számomra ez nagyon zavaros, hogy miért az utolsó menszitől számolnak. Hisz kb. a ciklus felénél a legtutibb a foganás, én paraszt ésszel onnét számolnék. De hát ők a dokik, csak jobban tudják, mint pl. én.

De az előttem írók elég határozottan 30-30,5 (32)hetesnek számoltak. Szóval akörül lehetsz. A nagysága a kicsinek meg tényleg sokban múlik a felmenői nagyságán, magasságán.

Boldog babavárást!

2011. jan. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért számolnak a mensi napjától, mert az fix. Aztán utána már nem mindenki követi figyelemmel a dolgokat, nem mindenki figyeli árgus szemekkel a ciklusát, nem írja, mikor is voltak együtt.. Emellett a megtermékenyülés idejét még így sem ismerhetjük... :)
2011. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát engem is jól megkavartak. Szept. 20-án jött meg utoljára, okt.5-én voltunk együtt utoljára..aztán hazautaztam. Külföldön élünk, és azt mondta a 12. heti gen. uh. után a doki, hogy majdnem napra pontosan meg tudják mondani, mikor fogantam meg...és megállapították október 7.-ét (ami ugye 5-én lévén utoljára együtt lehetséges).

Ennek arányában 4 nappal eltolták az utolsó mensim..vagyis kvázi "meghamisították" pedig nekem még a ciklusaim is rövidebbek az átlagosnál (22-23 nap) szóval biztosak voltunk benne, hogy a baba korábban fogant.

Így a mért adatok alapján én most vagyok pontosan 17 hetes és 2 napos...jűlius 7-re kiírva.

Kalkulátor szerint, ha hetedikén fogant, akkor 31 naposak a ciklusaim, most 17 hetes és 4 napos vagyok és még így is június 30 a szülés várható időpontja :S

Saját adataimmal ez ennyi lenne: foganás szept.28, szülés jun.21.

Szóval hűű, de higgyünk a korszerű technikában!

2011. jan. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kedden voltál 30 hetes.pont mint én.márc.29-re vagyunk kiirva!
2011. jan. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is március 29-et számolok várható szülés napjára, és 30hetes+3napos vagy HA június 22.-én volt a menszid ELSŐ napja, és 28 napos ciklusaid vannak.
2011. jan. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utolsok?ti hol fogtok szülni?
2011. jan. 21. 22:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Én debrecenben a klinikán.Utolsó elötti voltam
2011. jan. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!