Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szombaton leszek 19 hetes...

Szombaton leszek 19 hetes kismami és még nem érzem a babámat. A méhlepény a mellső falon tapadt meg, jó helyen. Lehetséges, hogy ezért nem érzem még?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! 19 hetesek "vagyunk mi" is. Én érzem, sőt tegnap óta tudom, hogy nekem is a mellső falon tapad. Állítólag ez egyéni is, illetve függ attól, mennyire erősek a hasizmaid és mennyire vagy vékony. 58 kilóról indultam, de mivel Karácsony után "indultunk" (akkor tudtam meg), általában 55 voltam. Most 60 körül mozog (az elején lévő rosszullétek miatt). A doki biztos mondta, hogy jól van, ne csüggedj, sokan csak jóval később érzik, én szorítok! Mikorra vagy kiírva és hol fogsz szülni? Én szeptember 9-re és Sote I. :-)
2009. ápr. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj, én csak a 20-21. hét körül éreztem először a babát és nekem is mellső fali lepényem van. A barátnőm szintén kismama, szintén mellső fali lepénnyel és neki is kb a 20. hét körül volt érezhető a mozgás! Azt nem tudom, hogy köze van-e a mellső fali lepénynek ehhez, azt viszont igen, hogy nem vagy elkésve semmivel! Kitartás, hamarosan te is érezni fogod!
2009. ápr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Igen, valószínű a méhlepény tompítja a mozgásokat. 1-2 hét és már érezni fogod. Nekem is hasonló volt a helyzet. Azt hittem második babát hamarabb fogom érezni, de két héttel később éreztem, mint az elsőt. (mert a méhlepény nekem is most a mellső falon volt).


Orvosom mondta, hogy a méhlepény tompítja a baba mozgását.

Sőt, nekem olyan furcsa volt, hogy az elején nem is minden nap éreztem, csak kétnaponta pl., aztán eltelt egy hét is, mire rendszeres, napi babamozgást éreztem.


Szóval nyugi, hamarosan érezni fogod a pici babát. :o)

2009. ápr. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hozzászólásokat! Megnyugodtam!

Én a várandósságom előtt keményen tornáztam, a hasfalam valószínű jó vastag és erős lett, lehet ettől sem érzem még olyan intenzíven a babát. De hétfőn minden kiderül, mert megyünk uh-ra, ott biztosan fogják mondani, hogy minden ok! :)

Én 59-ről kezdtem és most 62 kiló körül vagyok. Lehet már több :) Szeptember 12-re vagyok kiírva (pont a névnapom).

2009. ápr. 16. 10:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj bizti hamarosan megérzed,én is 19 hetet töltöttem és már én is érzem de vékony is vagyok és második baba is,lehet ezért van. 51 kg-ról indultam és 53 vagyok most és csak egy nagy előredudorodó pocim van:-) Tudod már hogy fiú vagy lány lesz? Nekünk fiú! Az első válaszolónak üzenném ha visszatér még hogy én is szept.8-9.-re vagyok kiírva és én is a SOTE I.-en fogok szülni. Te kinél? Boldog babavárást mindenkinek!
2009. ápr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:-) Szeptember 9, bár UH nekem is mutatott már szept 6-ot is... Ujházy Andrásnál :-)))
2009. ápr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!