Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az baj hogy 32 leszek holnap...

Az baj hogy 32 leszek holnap és ma voltunk ultrahangon és 30 +2 naposra dobott vissza? Meg a baba hossza 28,8! Az elég rossz nem? Becsült súlya 1518! Átméröje 25,5 :D Valaki tud segiteni hogy jók ezek az adatok e? :D am egészséges

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 14:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

én 37.-töltöm hétfőn és nagyon rosszul.semmi sem jo már és itthon van a 2,5 éves kislányom ugyhogy van dolog bőven mellette :D

jövöhéten megyek uh ra én is nagyon kiváncsi vagyok hogy mennyit nő addig.

most olvastam a neten hogy 30.héttől kb heti 2mm nő a bpd..

2011. aug. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
akkor mindjárt a finishbe leszel én mégcsak a 32 hétbe vagyok de nem nagyon birom én se ezt ameleget de viszont nekem még mindig keresztbe fekszik a baba! azt vettem észre hogy nem nagyon mozog de ha mozog akkor jo nagyokat! Amugy neked is keményedet a hasad ?
2011. aug. 25. 16:54
 23/26 anonim ***** válasza:
egyszer a szülőszobán kötöttem ki 32 hetesen mert derékfájásom volt és görcsöltem,..már van 2 gyerekem és sose keményedtem felük sem és most se nagyon van joslom.Bár nehezebben viselem mint az első 2-őt :D Pedig még fiatal vagyok nem is értem.Lányaim vannak és ő most kukis lesz ugyhogy lehet azért :D neked kisfiu,kislány?
2011. aug. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Kislány lessz :D Amugy mien volt az elsö szülés? Ha keresztbe fekszik a baba mennyi esélyem van h megfordul?Gratulálok a kisfiuhoz :D Amugy hány éves vagy ? :D
2011. aug. 26. 10:06
 25/26 anonim ***** válasza:
Nekem is medence fekvésüek voltak aztán sikeresen befordultak :D Az első kislányomat 22 ora alatt szültem meg.A másodikkal már ittam a málna levélteát és homeot is szedtem mint most és 2 óra alatt meg lett.Az első után sem voltam nagyon rosszul de a kicsivel is nagyon jol birtam.Most is szedem a bogyokat remélem megint könnyü szülésem lesz.Amugy 25 leszek novemberben
2011. aug. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Én 21 leszek mire megszülök :D kezdek nagyon félni főleg hogy kb egy hónap van vissza :D
2011. aug. 26. 14:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!