Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Júliusi kismamik, ti is sokat...

Júliusi kismamik, ti is sokat keményedtek és nagyon feszes a pocitok?

Figyelt kérdés
nekem már reggel is keményedik úgy ébredek. pedig szedem a magne B6ot. nem érzem hogy használna.
2009. ápr. 16. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is keményedik a pocim.Egy ideig nem szedtem a magne b6-t,de most megint kell szedenem.Van hogy fekszek,semmit nem csinálok és keményedik a hasam.üdv.egy 26 hetes km
2009. ápr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én nem keményedek hanem néha azt hiszem hogy szét szakadok,és nem a hasam hanem a pocakom alatt,nagyon rossz érzés néha alig tudok lépni,én elevitet szedek magnézium gazdag ásv vizet iszom és nem jobb egy fokkal sem.A lányomnál már volt ilyen de csak a végén....most pedig még hátra van 10-12 hét.
2009. ápr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor emlitsd meg az orvosnak...én július 19re vagyok kiirva,nekem nem szokott keményedni,csak ha kifáradok,vagy felidegesit valami nagyon,de amúgy nem. De viszont a derekam az nagyon fáááááj!! :(
2009. ápr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Én még eddig csak egyszer éreztem a keményedést, de a pocak feszülés nálam is jelentkezik.

Említsd meg az orvosnak.

Kellemes babavárást!

2009. ápr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy hete kezdett keményedni, 20hetes vagyok. Kellemetlen egy érzés, szinte semmit nem tudok csinálni. Bármibe belefogok, egyből le kell ülnöm. Még nemrégóta szedek magnéziumot, várom a hatását. Remélem el fog múlni.
2009. ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a MagenB6-ról átálltam a Béres-féle magnéziumra. Azóta sokkal ritkábban keményedik a hasam, és ebből elég napi 1 szem.
2009. ápr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott keményedni egy nap többször, de sokszor csak a baba csinálja, ilyenkor egyik oldalon teljesen ki lehet tapintani a lurkót a másik oldalon meg semmi. Szedem én is a magne B6-ot napi 4-et.

27 hetes.

2009. ápr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Próbáld mega a Magnerot-ot!!
2009. ápr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Júli elejére vagyok kiírva.Nagyon keményedtem,görcsőltem 20hetesen kórházba kerűltem.

Azóta a Magnesii Citrici-t szedem,napi 2*1-et és mintha elvágták volna:)

Ez a legjobb magnézium,tablettánként 500mg magnéziumot tartalmaz.Ezzel szemben a Magne B6 tabiként 49mg-ot.

Szóval ez a 10 szeresét.És ugye,a magnéziumot nem lehet "túl adagolni" ezért bátran szedheted.

Minden jót:))

2009. ápr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én napi 2-3 magne b6-ot szedek. Most fogom bevenni a 2. -at, mert ma nem volt keményedős napom, de éjszakára beveszek egyet, biztos, ami biztos. (Ha nem veszem be, én is kemény pocival ébredek). Nekem elég ennyi, de ismerek olyat, aki szintén 500 mg-*ot szed, pedig nem is volt semmi baj. De ezt úgy is érzi mindenki, hogy mennyire van szüksége:)
2009. ápr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!