Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor célszerű megvenni a...

Mikor célszerű megvenni a szoptatós melltartót? Min. Hány darab kell belőle? Pl. A kínai üzletekben is kapható?

Figyelt kérdés
32 hetes vagyok,bár eddig is nőtt a cicim,lehet,hogy várnom kéne még?
2009. ápr. 16. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a 30. hét körül vettem kettőt, nekem akkor már nagyon nagy volt a mellem (nőtt 3 számmal), ahhoz képest még eggyel nagyobbat vettem. Pont jók lettek, de szülés után vettem még kettőt. Én kínaiban vettem, darabját 690 ft-ért, nagyon kényelmes, szeretem. Mondjuk semmi extra, sima pamut, fehér, tök uncsi, semmi csipke :S
2009. ápr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 33 hetesen vettem meg szintén kinai és 690Ft/db. :) Kettőt vettem egyelőre.

Egyszerü pamut de jó tapintású melltartó. Hozzáteszem hogy direkt megnéztem utána egy üzletben egy drága fajtát és ugyanilyen fazonú volt csak az 2990 Ft lett volna! Annyi volt a különbség hogy a drága melltartó anyagában mintás volt. Semmi extra. Intersparban volt ez. De fehérnemü üzletben is ugyanilyen fazonút látott a hugom csak az meg 5000 Ft volt.

2009. ápr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem egyet olyan 32 hetesen, ami kicsi lett. 39 hetesen vettem 2db nagyobbat, azokat használom most is. Az én méreteim az utolsó hetekben eléggé megnőttek. Szerintem érdemes még legalább 2-3 hetet várnod vele. Annál is inkább, mert ha nem jó a méret, és mondjuk szorít itt-ott, az gátolhatja a tejtermelődést, ha meg túl nagy, nem tart eléggé.
2009. ápr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az előző terhességemnél én is a 33 hét körül vettem 2-t a Brendonban, egy vagyonért. Aztán egy évig szoptattam és olyan sportmelltartót használtam (a kínaiból), ami olyan, mint egy top, mell alatt gumis. Tökéletesen kényelmes volt, csak lehúztam a vállpántját, a szoptatós melltartók pedig azóta a szekrényben pihennek. Szóval, most sem vettem szoptatós melltartót.
2009. ápr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a kínaiban vettem egyet kb 36 hetesen. Aztán mivel nem tudtam szoptatni nem is volt szükség többre.
2009. ápr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 38 hetesen vettem melltartot.Szülés után szinte duplájára nött.SZerintem ráérsz szülés után venni.
2009. ápr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már nekem is kellene vennem, nem is tudtam, hogy kínaiba is lehet kapni. Ezek állíthatók is? Én most vagyok 18 hetes elég vékony alkat 50 kg körül voltam most 3 számmal nőtt a cicim és még mindig érzem, hogy nőni fog. Hihetetlen szinte hétről hétre nagyobb lesz. Mondjuk nem bánom.
2009. ápr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,akkor várok a vásárlással 2-3 hetet.Kellemes babavárást és jó babázást mindenkinek!
2009. ápr. 17. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!