Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen minőségű termékeket...

Milyen minőségű termékeket lehet kapni a soroksári úti Baby Outletben? Érdemes oda vidékről is felmenni?

Figyelt kérdés
2008. márc. 6. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi vettünk már pár dolgot ott, de nem sűrűn járunk ki oda. Kifutó termékeket, kis hibás és szépséghibás (pl kirakati darab) árut lehet venni. Minőségi, márkás cuccok vannak. Mi olcsón vettünk ott jó minőségű rácsoságyat, gyerekülést (36 kg-ig használható, ötpontos, márkás, az volt ráírva, hogy szépséghibás, egy éve megvan, de még nem jöttünk rá, mi az: és 15000 ft-ért vettük), Prince Oliver rucikat, mindent jóval olcsóbban, mint amennyiért máshol lehet kapni. De hogy ezért érdemes e vidékről feljönni, azt nem tudom. Nézd meg a honlapjukat, szoktak pluszban akciózni. Ha az kell nektek pont, és nagyon jó áron van, azért érdemes talán.
2008. márc. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mi a vidék?

Ha például Pécs közelében, akkor nem mert a Plazaban a vásártér mellett sokkal olcsóbb a bútor, a ruhácska viszont drágább. A babakocsi sokkal olcsóbb. Érdemesebb megnézni a környéketeken lévő nagyvárosban lévő bababoltokat vidéken, mert van hogy sokkal olcsóbb mint pest. Ha mégis pesten jártok, és ruhát akartok venni, akkor az Árkád aluljáró szinten lévő bababoltot ajánlom. Nagyon jó ruhák vannak!

Sok sikert a babához!

2008. márc. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Brandonból van nagyon sokminden, de nem értek eggyet a kiírt árakkal.Mármint én megvettem 25.000 Ft-ért az állítólagos 50.000 ft-ról leárazott gyönyörű csereszenye színű hatalmas kiságyat a brandonban is 35.000. ft.Tehát nem bedőlni!!!!

[link]

Itt is érdemes körbe nézni.

sok sikert.

2008. márc. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

www.babyoutlet.hu

Mi is sokmindent vettünk itt, de az utazás többe kerül, bár nem tudom, honnan. Valóban, csak rájuk vannak írva a hibák, de sokszor nem találni őket. ja és minden, ami a brendonban van,olcsóbban. Kiságyat, römerhordozót vettünk ott legutóbb. Teljesen jók, és egy-egy 10essel olcsóbban, mint máshol uaz.

2008. márc. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!