Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen termékeket vásároltatok...

Milyen termékeket vásároltatok egészségpénztári kártyára a terhesség, szülés során vagy a kisbabának?

Figyelt kérdés
Tegnap vettünk egy Novetex kókuszmatracot a kiságyba és elgondolkodtam, hogy talán vannak még olyan termékek, amiket megvehetnénk egészségpénztárra csak nem tudok róla, nem jut eszembe...stb. Segítenétek összegyűjteni ezeket az infokat? Hátha másnak is hasznos lenne.
2009. okt. 27. 09:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én csak Elevitet és Magne B6-ot vettem belőle.
2009. okt. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én is csak a terhesvitamint, és a mg-t vettem kártyán.

Boldog babavárást:)

2009. okt. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amióta megvan a fiam a gyógyszertárban mindíg kártyával fizetek. Akár gyógyszer kell neki, akár popsikrém, törlőkendő vagy fürdető. Jó tudni ha esetleg valami közbejön és nem marad elég pénzem akkor is van mihez nyúlni, ha neki szüksége van valamire. Még jó hogy már a gyógyszertárban is sok ilyen dolgot lehet kapni.
2009. okt. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Cumisüveget, cumit is lehet venni. Baba ápolási termékeket (tusfürdő, fürdető, kézmosó, olaj, stb.), pelenkát is lehetne, de azt nem sok gyógyszertár tart! Legalább is én ezt az infót kaptam! Ja meg nedves popsitörlőt! Illetve én a magán dokimnál is ezt használom! Csak ott számlát kapok és azt továbbítom az egészségpénztár felé! Ők meg a számlámra utalják a pénzt!
2009. okt. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárban Gravidát és béres magnéziumot vettem ep-as kártyára, meg a páromnak supradine vitamint, mert azt is lehetett. A tena betétet, bugyit, sodukrémet (nem tudom hirtelen hogy kell írni a nevét) is.


És én is inkább a 4d uh-król meg a dokim magánrendeléséről kértem számlát.

Nekünk már elfogyott a lóvé az ep számlánkról, mert a cafeteriát táppénz alatt már nem kapom a munkahelytől, de a számlákat gyűjtöm, és novemberben befizetünk egy nagyobb összeget (a számlák ellenértékét) onnan visszautalják, de akkor ez már idei magánbefizetésnek számít, és a jövő évi adóbevaláss során vissza lehet igényelni a 30%-át a befizetésnek, amit szintén az ep számlára írnak jóvá. Mi most erre számítunk. Ez is jó módszer.

2009. okt. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az első kisfiamnál a szülés előtt bevásároltunk a gyógyszertárban. Majdnem duplájába kerül ott viszont a pelenka és egyéb babaápolási szerek mint máshol. Én homeopátiás szereket, lázcsillapítót, terhes vitamint szoktam venni. Sajnos a legtöbb dolog nem kapható meg egészségkártyára pl: Babe babaápolási termékek.
2009. okt. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én rengeteg mindent ep kártyára vettem.

Terhesség alatt: terhesteszt, Elevit, magnézium

Szülés előtt: pelenka, popsitörlő, homeos dolgok, eldobható bugyi + betét hozzá, babának a kencéi, lázmérő, hasszorító, vatta, mellszívó, légzésfigyelő, csecsemő mérleg

Szülés után és azóta: hideg párásító, terpeszpelenka, mindenféle gyógyszer, baba fogkefe,


Hirtelenjében ezek jutottak eszembe. Én a Babé termékeket is egészségkártyára vettem. Pelenkát és popsitörlőt viszont már nem veszek gyógyszertárban, mert ott horror az ára.

2009. okt. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Cumik + cumisüvegek kimaradtak. Bár egyiket sem használtuk.
2009. okt. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia! Terhességi teszt, Elevit? Magna B6, Tena betét+Tena bugyi, digitális lázmérő, a gyermekorvos által felírt termékek.


3hetes baba anyucija

2009. okt. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de hol lehet légzésfigyelőt venni egészségpénztári kártyára?
2009. okt. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!