Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet aloe verás...

Terhesen lehet aloe verás termékeket használni? Le is nyelni?

Figyelt kérdés

A fogamra, ill az íny gyulladásra ajánlották, és aki használta, az le is nyelte, van az a first spray, meg valami aktivátok, amit a fájó részen kell tartani a számba, és le is lehet nyelni utána. Lehet ezt terhesen?Nincs ilyen rá írva.

20 hetes


2009. máj. 8. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogra használhatod: 1) Aloe Vera Gelly: simán lenyelheted, a fogorvosom is ezt használja, nagyon jó vérzéscsillapító és fertőtlenítő, magas aloe tartalommal. Gyulladásra és vérzésre mehet a First is, azt is lenyelheted, plusz van nég az Activator, ami szírt aloe lé (olyan, mit a sárga flakonos, csak le van szűrve) és 99 %-os aloe tartalma van. Ez utóbbi picit erős, esetleg csíphet is, de lenyelheted. Kisbabáknak is lehet adni hasfájásra is, megkérdeztem, gyerekorvostól.
2009. máj. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!Nézz utána alaposabban az aloe verának.Az FLP termékek nagyon jók,viszont az aloe verának van méh összehúzó hatása.Én jelenleg szüneteltetem a gél ivását.Ha lehet inkább ne nyeld le,biztos ami biztos.

18 hetes

2009. máj. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második válaszolónak: honnan tudod a méhösszehúzó hatást? Én erről még nem hallottam, utána tudok valahol olvasni?
2009. máj. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A firstet használom, meg az aktivátort. Meg vettem a patikába glicosept oldatot, amivel öblögetni lehet, de lenyelni tilos. Na ez a 3 valamelyest segít, de nem akarom elkiabálni...
2009. máj. 10. 14:58
 5/5 anonim ***** válasza:

2.válaszoló vagyok.

Nem emlékszem pontosan h.hol találkoztam ezzel az infóval,de amint megtudom,h.hol tudsz/tudtok utána nézni megírom.Meglepődtem én is,mert azelőtt én sem hallottam ilyen "mellékhatásáról".

2009. máj. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!