Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első vérvételből, vizeletbő...

Az első vérvételből, vizeletből kiderülhetne ha valami baj lenne a babával?

Figyelt kérdés
9 hetes terhes vagyok. Holnap megyek az első laborvizsgálatra. Ha valami gond lenne a terhességemmel látszódna valami az eredményen? Nem genetikai elváltozásra gondolok, csak pl: magzatelhalásra. Tudom durva kérdés, de a 12hetes UH messze van és már volt hogy csalódtam.
2011. aug. 23. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:

A magzat elhalást csak ultrahangon tudják kimutatni.A vérvételből, nem derül ki.Abból csak genetikai betegségeket lehet szűrni,valamint a te állapotodat vizsgálják,hogy kell e valami plusz vitamin,ásványi anyag a szervezetednek.Ne aggódj.Ne gondolj a legrosszabbra,még ha már csalódtál is.A stressz nem tesz jót.Nyugodj meg.Miért nem próbálsz meg intézni egy ultrahangot,akár magán dokinál,hogy megnyugtasd magad.De lehet venni magzatszívhang figyelőt is.Az angelcarenek van valami ilyesmije.


[link]

2011. aug. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát laikusként azt mondom, hogy ahhoz már nagyon régen elhalt magzattal a szíved alatt kéne rohangálnod, hogy látszódjon. Illetve nagyon gonosz tréfája lenne a természetnek, ha nem indult meg a vetélés.

Amiket néznek azok eltérése sok mindenre utalhat, nem feltétlenül arra, hogy elhalt a magzat.

Ha kértek hcg-t is akkor esetleg annak drasztikus esése...

De nem vagyok se nődoki se laboros, úgy mondom, hogy nem mutatja ki.(pontosabban nem illik kimutatnia, mert akkor nagyon nagy gondok vannak már nálad is szerintem)

2011. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Először is Gratulálok!

Én sem vagyok egészségügyis de nekem csak a 12.héttől írták és mondták azt ,hogy magzat,addig embrió,és szerintem laikusként ha elhalna akkor ki is lökődne és az vérzéssel meg görccsel jár,de tudom mit érzel én is így voltam a 6.ik héttől a 12.ik hétig nem voltam ultrahangon és aggódtam.

Kérjél ultrahangot vagy menjél magán dokihoz tényleg,de hidd el nincs baj ne aggódj,élvezd a terhességet és ne görcsölj minden rendben van és lesz!


Üdv 27hetes km.

2011. aug. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Magándokihoz járok, de ő most szabin van. Azt mondta a 12hetes UH előtt nem lesz vizsgálat, ha nincs gond. Megpróbálok nem idegeskedni. A barátnőmnek is egyik napról a másikra derült ki, hogy nincs szívhang, pedig már 12hetes volt.
2011. aug. 23. 16:01
 5/6 sumergo ***** válasza:

Ilyen korai vérvételből csak az anyukára vonatkozó paramétereket néznek. De egyébként miért is lenne baj? Nyugi, minden rendben odabent!! Ha te is erre koncentrálsz, azzal jót teszel a babának! :-)


29+1 hkm

2011. aug. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

gratu :D


ez a vervizsgalat csak arra van, hogy tudjak a vercsoportod, a cukrod, stb, amolyan altalanos felmeres, sajnos nem babas meg

magzatelhalason ne is gondolkozz.. tudom, nehez mondani, nekem elso kerdesem a 12. uhn az volt (es nem toltottem be a 12. hetet 2 nap hijjan), hogy el e a baba.

2011. aug. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!