Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Hogy bírjátok a...

Kismamik! Hogy bírjátok a meleget? Mennyit bírtok enni?

Figyelt kérdés
én sokat iszok,de az evés ebben a melegben nem igazán megy,szinte csak gyümölcs,de a meleg ételtől minden bajom van.eddig is kerülgetett az émelygés,de most még jobban.ti hogy vagytok ezzel?úgy sem megy napközbe a meleg étel hogy tudom pocilakóm van,csak este.
2011. aug. 23. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Én bírok enni sajnos. De sokat is iszom. Nehezen bírom a meleget, ki se teszem a lábam, bent meg tűrhető. Itthon vagyok a nagyobbal, nem dolgozom.
2011. aug. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én reggel eszek egy szendvicset, lenyomatom egy kis tejjel, ebéd az kimarad mert egyszerűen csak a folyadékot kívánom, este pedig gyümölcs.Majd ha elmúlik ez a nagy meleg biztos visszatér az étvágyam:)
2011. aug. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bárcsak az én étvágyam is elmenne, de én tudok enni állandóan. 33 hkm
2011. aug. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én rendesen eszek,délután jön meg igazán az étvágyam. Képes vagyok főtt kaja után 1 órával másik kaját enni,közvetlenül a 2. ebéd után meg nasit :-D

Néha hallgatom is a megjegyzést,hogy mennyit eszek,nem is tudjuk hova fér :-D Inni viszont csak a jég hideg vizet iszom!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv:2gyerkőcös,37hkm

2011. aug. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nehezen bírom. Én is inkább iszok, de puffadok már a sok víztől.
2011. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

27 hetes vagyok, itthon a két "nagyobbal" 2 és 3 évesek :)

Nekik muszáj a kaját eléjük raknom, de én nem bírok enni.

Reggel leerőltetek valami keveset, de az ebéd teljesen kimarad, vacsi meg... néha csak este 10 után eszünk egy keveset a férjemmel a teraszon.


Amúgy nem a meleggel van bajom, jó bírom, szeretem is, csak már a gyomrom nem fogadja be a kaját :(

3 hányás nélküli hetem volt eddig, mindent kilök belőlem a pocaklakóm. :(


Nekem inkább a kánikula, mint hogy fázzak.

2011. aug. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nehezn bírom én is...enni alig vmit,ezért félek is kicsit,neh gond legyen...inni iszogatok...

29+5hkm

2011. aug. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én bírok enni sajnos, ugyanúgy mint eddig. Inkább az a bajom, hogy hamar elfáradok, egész nap csak feküdnék. De ezt nem tehetem meg egy 2 éves huncutkópé mellett.
2011. aug. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!