Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes Kismamik. Hogy bírjáto...

7 hetes Kismamik. Hogy bírjátok ezt a rettenetes meleget?

Figyelt kérdés
Én ma mentem vizsgálatra, de már a buszról majdnem leszédültem,kiment alólam a talaj, majdnem hánytam. Ki se merem tenni a lábam az utcára. Vagy csak én viselem ilyen rosszul?
2011. aug. 24. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Hát 7 hetesen még jól viselném, de így 25 hetesen nehezen!:) Sőt a barátnőm 32 hetesen még rosszabbul viseli!:)
2011. aug. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ÓÓ te szegényke. Nekem sose volt bajom a meleggel. volt hogy egész nap szinte kint kapáltam. Most meg? Majdnem elájultam. forgott velem a világ.
2011. aug. 24. 11:05
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Én 7 hetesen biztos rosszabbul viselném, mint most 36 hetesen. Mert ugye akkor még dolgozni menni, idegeskedni, hogy mikor mutatja már meg magát a baba, a hányinger, stb. Most meg már itthon vagyok a jó hűvös szobában, és pihenek, orvoshoz is visznek, nem kell már sétálni. Jó egészséget nektek! És kitartást! :)
2011. aug. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Én már az elejétől fogva úgy éreztem,hoyg megfulladok,mintha a hátamra ült volna valaki, 2 percet tudtam kint tölteni (nem napon,csupán kint).

Most már a 19. hétben járok,és szörnyű.

Van egy kislányom, akivel azért ki kell menni délután,tegnap már a slagból locsiltam a vizet magamra hoyg valamnnyit kint tudjak tölteni.

2011. aug. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
32 hetes vagyok. Holnap kell mennem vérvételre a szomszéd városba, hétfőn pedig a védőnőhöz. Már előre félek... :( Mikor 20-25 fok van, annyira jó a közérzetem, de ebben a melegben nagyon rossz minden.
2011. aug. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A munkahelyen nincs légkondi. 30 fok van bent. Most a nagy melegben, szerintem van 32-is. Már előre rettegek, hogy mi lesz jövőhéten. Most szabin vagyok. Ja, és 1 ajtó van a nem tudom hány ezer m2-es helységben. Levegő nincs.
2011. aug. 24. 11:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 9 hetes vagyok. Ma a belvárosban nálunk 38 fokot mutatott a hőmérő. Mentem értekezletre és muszáj volt gyorsan leülnöm egy padra és ennem egy szendvicset,mert már kezdtem ájuldozni.

Mindig legyen nálad egy kis keksz vagy valami könnyű kaja és rengeteg folyadék. Egyél sokszor keveset. már ezt az 1-2hét meleget csak kibírjuk valahogy:)

2011. aug. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!