Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan zajlik a MÁV kórházban...

Hogyan zajlik a MÁV kórházban a magzatvízvétel?

Figyelt kérdés

Mit kell vinni? Van utána megfigyelési idő? KOntroll UH-t csinálnak?

dr. Hajdu Krisztina jegyzett elő jövő hétre, kezdek félni, nem szeretném elveszíteni a babámat!!!


2009. ápr. 16. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
a Máv korházban nem tudom pontosan,lehet én is ott voltam,már nem tudom.nekem ugy volt,hogy kb 10 növel egy kis vároteremben ültünk,és sorba mentünk.bekenték az egész hasam betadinnal,monitoron nézték a babát,hogy hol helyezkedik el,meg amikor megszúrtak természetesen elugrott onnan.velem utana közölték hogy 2 hét a kockázati idö,hogy azon belül elvetélhetsz,ha ezt mondták volna elöre akkor nem megyek.
2009. ápr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagy általánosságban már tájékozódtam, épp ezért lennék kíváncsi arra, hogy konkrétan a MÁV-ban ez hogyan zajlik. Pl. van-e fekvés a beavatkozás után, vagy egyből kizavarnak, mint mondjuk a SOTE-n?

A kockázattal én tisztában vagyok, hosszas vívódás után szánom rá magam a vizsgálatra, és nem passzióból...

2009. ápr. 16. 18:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Kiváncsi vagyok,tudja -e valaki,.mondjuk fölösleges bent feküdnöd,mert nem fog fájni.meg semmi ilyesmi.
2009. ápr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

bocs h megkerdem neked az orvos javasolta h menjel magzatvizvetelre?

Csak azert kerdem h en is mentem genetikai UH-ra es ott a muki azt mondta nekem h a genetikai baj kockazata egyenlo az eletkorommal tehat az UH-val nem lettunk okosabbak. Nekem javasolta a genetikai UH-t es en teljesen kiaakadtam, meg utananeztem dolgoknak es a kockazatoknak. Masnap mentem a sajat orvosomhoz kiertekelesre aki kicsivel reszletesebben elmagyarazott mindent. A kockazati tenyezom nekem 1:297-hez volt, a 300-tol felfele a jo tehat en a medium risk kategoriaba estem ami az eletkorommal pontosan aranyos, 34 vagyok. ha %-os aranyt nezem meg mindig a kockazat kisebb lett volna mint a veteles kockazata ami a magzatvizvetellel jart volna. A dokim elmagyarzta hogyan hozzak ki az eredmenyt. Egyreszt volt egy vervizsgalat ahol statisztikai adatok alapjan dolgoznak h az atlaghoz mennyire esel kozel vagy azon kivul, masodik lepcsokent volt a genetiaki UH ahola mereteket nezik. Nalam a meretek jok lettek csak a vervizsgalat tert el az atlagos szoroastol. En sosem hittem a statisztikakban mert azt csak egy nagy altalanositas jobban hiszek a kesz adatokban. Mivel en nagyon haterertek voltam es latta a dokim aggodo szemeim es felelmeim a dokival ugy dontottunk elmegyek meg egy genetikai UH-ra ugy egy honapra ra, es megnezzuk hogyan fejlodik a baba. a baba teljesen jol fejlodik az ertekei normalisak, es nincs vele semmi gond. a doki is azt mondta felesleges lett volna a magzatvizvetel es sokkal nagyobb kockazata lett volna a vetelesnek mint h beteg gyerekem szulessen. tehat en nem mentem erre a vizsgalatra. Bar a genetikai UH-s meglepodott ezen a dokim pl teljesen eltero nezeteket vall.

Csak azert irtam le az en tortenetem, bar a tiedet nem ismerem, h mindenkepp muszaj menni vagy hatareset lennel e.

Sok sikert!

22+6 hetes kismami.

2009. ápr. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!