Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után visszanyerted a...

Szülés után visszanyerted a lapos hasad? Mi változott meg a testeden?

Figyelt kérdés

13 hetes terhes vagyok, de még nem látszik. A hasam mindig lapos volt, meg edzettem rá, 1 éve hagytam abba (fentebb még látszanak kis kockák). Szülés után lehet még lapos hasam? elég fiatal vagyok (21 éves) és azért még jó lenne, ha felvehetnék rövidebb kis blúzokat.

Az arcomon lett két kis májfolt, és striakra számítok (13 évesen amikor nőttem, lett pár a combomon).

ezek nem zavarnak, meg nagyon várom már, hogy láthassam a babámat, és szoptatom is majd amíg tudom nem érdekel, hogy lógni fog-e a mellem... csak néha gondolkozok, hogy milyen változásokkal járhat a terhesség és a szülés.

Hallottam elég sok rossz dolgot (aranyér, csíkok, kötényhas, inkontinencia, lógó mell, anyajegyek stb.)

kinek mi változott meg?

21/L


2011. aug. 24. 02:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont a hasam :)

A 9 hónap alatt szerencsére nem lettem csíkos, azzal nem volt probléma. A melleim nagyon megnőttek, de miután abbahagytam a szoptatást (11 hónap után) visszamentek az eredeti méretbe (szóval jó picik lettek....) Aranyerem lett, de azt jól lehet kezelni, úgyhogy néhány hét alatt elmúlt. Most, a második terhesség vége felé sajnos megint kezd elő jönni :(

Végül is a hasam sem olyan vészes, de nem lett olyan lapos, mint volt. Majd a második szülés után aktívabban "gyúrok" rá :)

Egyébként gratulálok a babához!!!!!

2011. aug. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 évesen szültem már 6 héttel a szülés után jól néztem ki aztán 8 hónap múlva az eredeti 55kg helyett 52 voltam. A hasamra mindig edzettem és most nyáron mielőtt mentünk nyaralni nagyon rágyúrtam és kockás lett. Úgyhogy a testem annyit változott hogy vékonyabb és szálkásabb lett a lányom után. Most a második babát várom és ennél a terhességnél a kajára nagyon figyelek, hogy ne hízzak annyit mint az elsőnél,21kg-ot:DDD
2011. aug. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem szétrepedt a bőr a hasamon a combomon és a térdhajlatban,pedig kentem.Szóval szép tigris csíkos lettem.Az egyik viszér a lábamon kicsit erősebb lett.A hasamon a bőr nagyobb mint kellene.A melleim két számmal voltak nagyobbak a szoptatásnál,ebből egy szám maradt meg,de a bőr ott sem feszes már.pedig csináltam feszesítő gyakorlatokat.A testarányaimhoz képest nekem egy 3 kilós baba lett volna az ideális,de a fiam ehhez képest négy kiló lett.A bőröm nem nyúlt elég gyorsan a fiamhoz. :)De nem bánom,hogy ilyen lett.A férjem így is szeret,és tetszem neki,és mindenért cserébe van egy gyönyörű kisfiam.:)Vannak kenőcsök amik halványítják a bőrelváltozásokat,és előbb utóbb csak használ a torna is.
2011. aug. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amíg a fiam "normális" ütembe fejlődött a hasamba addig semmi csíkom nem volt. Aztán vmitől nagyon nőni kezdett, 5 kilósan született a drágám, na akkor kezdtem csíkosodni, a hasam, ami előtte lapos volt, az lehet hogy most is az lenne, csak a bőr nem tudott visszahúzódni...:( a mellem is megereszkedett, de annyira nem vészes. A has, na az zavar a legjobban. Ja és fiatal voltam én is, amikor szültem, kentem is rendszeresen, de ez szerintem sokmindentől függ, hogy mennyire rugalmas a bőröd.
2011. aug. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!