Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha hátsó falon tapad a lepény,...

Ha hátsó falon tapad a lepény, hamarabb érezni a babát? Tényleg így van? 16 hetes leszek, de még semmi. Kezdek parázni, nem-e valami baj van.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egyáltalán nem baj ha még nem érzed a baba mozgását. Ha első baba előfordulhat,hogy csak a 20. héten fogod érezni a mozgását.Igaz, állítólag attol is függ,hogy milyen a testalkatod.Ne aggódj azért mert nem érzed a mozgását fogod hidd el. Nem törvényszerű ,hogy a 16.héten érezni kelljen a babucit.Én még nem érzem vagyis nem vettem észre vagy nem figyeltem oda , viszont nem vagyok vékony sem. Neidegeskedj, légy nyugodt és meglátod,megfogod érezni a mozgását.Minden jót !
2009. ápr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

hátsó fali tapadásu a lepényem nekem.1 terhesség.a babám csak ugy éreztam a 19 hétig hogy a pocimra raktam a kezem,de akkor sem a rúgásokat hanem azt hogy mozgolodik odabenn,igaz azt már elég korán mert ugy 15 hetes lehettem.19 hetesen éreztem az első rugást,vagyis ekkor figyeltem fel rá először.most meg már elég rendesen érzem.igazi kis eleven,mozgékony fickó.ne izgulj majd érezni fogod,és még néha zavaró is lesz,pl alvásnál.

Boldog pocakosodást.

22 hetes km

2009. ápr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem hátsó fali van,átlagos testalkatu vagyok.Már a 13.héten éreztem a buborékokat,a 14.héten ha rátettem a hasamra a kezem,a 15 héttől pedig ha ülök v. fekszem már érzem rendesen a mocorgást,a férjem olyankor ráteszi a fülét a pocira és jókat mulatozik,azon amilyen hangok szűrődnek ki.És már érzem,hogy oldalt fekvéskor "pöcköl" a babám.


üdv.16 heteske

2009. ápr. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem mellső fali és már 17. héten éreztem, igaz elég tompán. Majd a 18. héttől folyamatosan. És van egy kis fölös a pocimon. Szóval sok mindentől függ, hogy ki mikor érzi! Ha 6-7 hét múlva sincs még egyáltalán semmi mozgás, akkor kezdhetsz aggódni! Minden jót! És türelem! :)
2009. ápr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!