Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most kezdem összevasarolni a...

Most kezdem összevasarolni a babakelengyet, annyi mindent összeirtam de valami biztos elmarad, ti mit felejtettetek el? had tanuljak mas eseteböl.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem baj, ha elfelejtesz bármit is, mert manapság mindent be lehet szerezni két perc alatt.

Az első pár napban fontos, hogy legyen otthon 1-2 ruhácska, pelenka, köldökápoló szerek, popsikrém, fürdetőkrém. A többi nem számít! A babád kell, a párod és TE :) :)

Jó babavárást!

2009. ápr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, olyan dolgot biztos nem felejtesz el, ami nélkülözhetetlen az első napokban. És, ha mégis, akkor apura rábízhatod vagy a babát, vagy a vásárlást. Amúgy nekem kifejezetten jól esett kicsit "csavarogni"(10 percre lakunk a DM-től, ott vettem pár dolgot) miután hazajöttünk a kórházból.
2009. ápr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Megkérdezhetem hogy írtad össze a listát? Mert nekem fogalmam sincs mi kell egy újszülöttnek, persze van néhány tippem, de valószínűleg még 1000 dolog amire nem gondolok.
2009. ápr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

utolsónak:)

2009. ápr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Köszi utolsó, ez nagyon jól jött!
2009. ápr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
en is az internetröl irtam össze,nagyjabol ezeket,de en inkabb olyan dolgokra gondoltam mint pl.jatekok es amolyan nem feltetlenül szükseges de jo ha van dolgokra.de amint nezem nem nagyon hagytam ki semmit
2009. ápr. 17. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!