Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több éves kapcsolatot hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éves kapcsolatot hogyan felejtettetek el?

Figyelt kérdés
mi már lassan 6 éve vagyunk együtt, de már kb fél éve megromlott a kapcsolatunk. rájöttünk időközben, hogy más a gondolkodásunk, mást szeretnénk, más a felfogás, stb. eddig elvoltunk, de már elég volt. nagyon szeretjük egymást, de már nem vagyunk boldogok. próbáltuk helyrehozni, nem ment. pedig együtt élünk már 4 éve, volt hogy éjjel nappal együtt voltunk (közös vállalkozás). mostmár viszont vége, pár hét és költözünk. hogyan tovább? hogyan felejthetném el az életem részét? 29/N
2010. nov. 24. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Elfelejteni sosem fogod teljesen, de egy új férfi majd elvonja a figyelmedet róla.
2010. nov. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Én is 6évig voltam együtt vkivel, aki után beleugrottam egy másik kapcsolatba, vele 2,5 évig voltam, de közben vágytam vissza az előzőhöz, majd ennek is vége lett, és 3 év szünet után elkezdtünk beszélgetni a 6éves kapcsolatos partneremmel, összejöttünk újra, és egy-két hét alatt elmúlt az az érzésem hogy vágyok utána... nem tudom miért, talán akkor tudtam lezárni teljesen és rájönni hogy 3 év elteltével már nem is szeretem, de ez kellett, hogy túl tudjak lépni. Sajnos a gyászolási idő kb. tényleg a kapcsolat fele lehet. Neked is sokat kellene várnod, míg újra tudsz szeretni és nem rágondolni. Más kapcsolatba beleugorhatsz úgy mint én, de nekem nem jött be, folyton rá gondoltam, és ez eléggé befolyásolta a kapcsolatom.
2010. nov. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én egy 5 éves kapcsolaton voltam túl. A csaj bunkó volt, így ez megkönnyítette, de am haverok, figyelemelterelés (meló, könyv, film, vezetés, sport) Aztán idővel majd elmúlik a hiánya. Elfelejteni nem fogod, de hidd el egy reggel úgy fogsz felébredni, hogy már nem érdekel.
2010. nov. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Őszintén? Sehogy. Nem lehet elfelejteni.

Lezárni lehet, a helyére rakni (elmúlt) lehet, emlékezni azonban fogsz rá. Akkor is, ha lesz másik kapcsolatod.

És tanulni is lehet belőle. Amit ebben a kapcsolatban hibát látsz, a jövőben igyekezz elkerülni. Írtad pl. más a felfogás, mást szeretnétek. A jövőben erre figyelj oda.

2010. nov. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne szomorkogy h vege lett orulj h megtortent :)
2010. nov. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én két hétig sírtam utána, ő szakított velem, majd mikor kitisztult a fejem a 3. héten már mosolyogtam, és örültem hogy vége. Ott átértékeltem mindazt ami történt az évek alatt, és rájöttem, hogy csak jót tett velem, hogy elhagyott, nem kell többet szenvednem. Lehet, hogy a ti kapcsolatotokban nem volt olyan probléma ami sok gondot okozott, de ha volt gondolj arra, hogy legalább annak már vége. Én hálát adtam az égnek, hogy végre elhagyott...nagyon nem voltam boldog.23L (3éves kapcsolat)
2010. nov. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet, de nem is akarhatod elfelejteni. Hiszen szeretted, és miért is akarnád, amikor csomó dolgot éltetek át együtt és nagyon sok hasznos tapasztalatot szereztél.

Nem mondom azt, hogy könnyű lesz a szakítás után, de ha vele semmiképpen nem működik, akkor esélyt kell adnod magadnak arra, hogy találj valakit, akivel igen.

A szakítást amúgy mindenki másképp éli meg, van, aki pár hónap alatt túl teszi magát rajta, de egyik barátnőm azt mondta, hogy a hosszabb kapcsolatok után kb annyi év kell, amíg készen állsz egy új kapcslatra, mint a előző kapcsolatod fele. Persze én ezt egy kicsit túlzásnak tartom, de sztem 1 évre mindenképpen szükség van.

Én 4 évig voltam együtt az előző barátommal, kb 1 éve szakítottunk és még mindig nem vagyok biztos hogy készen állok egy új kapcslatra, de mostmár legalább el tudo képzelni.

26/N

2010. nov. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!