Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordulhat-e, hogy idősebb...

Előfordulhat-e, hogy idősebb terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Még nem voltam orvosnál, 3 tesztem pozitív és az internetes terhességszámítás szerint 7 hetes és 3 napos vagyok! Május 15-e helyett 19-én menstruáltam utóljára 2 napot, 4nap késéssel! Rengeteget járok a mosdóba főleg éjszaka kell 2 óránként felkelnem! lehet, hogy idősebb terhes vagyok?

17-én megyek orvoshoz!!!!!!!!!!!


2007. júl. 11. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az internetes kalkula´tor jo´,csak helyesen i´rd be a ciklusod hossza´t.miuta´n az én ciklusom,állt 6 hetes volt,így nekem a kalkulátor elszámolt majdnem egy hetet.De az nem sok.Az orvos kiírt jan.24.-re,a kalkulátor meg jan 19.-re.Csak hogy,most 12 hetes terhes vagyok,a kal. szerint meg 17.Ùgy hogy nem teljesen megbi´zható.(Az én számomra)
2007. júl. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!