Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A melegtől is lehetnek kissé...

A melegtől is lehetnek kissé szúró érzéseim?

Figyelt kérdés
Ma nagyon tikkasztó volt a meleg, pedig vigyázok magamra, igyekszem nem napon lenni. Most kezdünk készülni a babaholmikkal, ma kicsit teregettem, vasaltam, ilyesmi, és most néha enyhe szúrást érzek alul a pocimnál. Nem szivárog víz, nincsenek nagyobb görcsök... Lehet, csak túlterheltem magam picit? A baba tegnap sokkal aktívabb volt, ma nem mozog annyira, igaz, érzem, de többet szokott ugrálni. Lehet, ezt is csak a meleg teszi? Kicsit félek, első baba... 28+2 hetes kismama.
2011. aug. 25. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én 31 hetes vagyok, ugyanezeket érzem egy nap többször is. A szurkálás nem tudom mitől van, nekem sem szivárog vagy folyik semmi, és hamar el is múlik. A baba szinte nem is mozdul egész nap, csak ha ledőlök pár percre, pedig eddig szinte megállás nélkül vandálkodott. Melegük van nekik is... :)
2011. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is vannak szurkálásaim már egy hete. Én a méhszájnál érzem és nyitva is van már 1-1 ujjnyira. Dokim szerint ezek a szurkálások a nyílás jelei, de ha te inkább a hasadban érzed, akkor a méhszalagok nyúlása okozza, ami természetes.

Szerintem mindenképpen pihenj sokat a napokban (erre próbál rávenni a szervezeted is), ráérnek még a babaholmik, de a kisbabádnak túl korán lenne megindulni kifelé. Jövő héten már jobb idő lesz folytasd akkor a munkát.

Én csak zuhanyozom és pihizek pedig elmúltam már 36 hetes is, így nálunk már túl nagy gond nem lehet.


üdv

2011. aug. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!